Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Automobilių transportas. Azerbaidžane nutiesta apie 58 tūkst. km kelių, tačiau daugumos jų kokybė gan prasta. Daugumos vietinių automobilių techninė būklė yra taipogi prasta. Vairuotojai Azerbaidžane ne visada paiso kelių eismo taisyklių.

Autobusai – viena iš patogiausių transporto priemonių keliauti po Azerbaidžaną. Nors iš esmės autobusų parkas yra senas, tačiau vis viena, tai yra greitesnė ir patogesnė transporto priemonė negu, pavyzdžiui, traukiniai.

Geležinkelių transportas. Azerbaidžaną galima pasiekti geležinkeliu iš pagrindinių NVS šalių sostinių. Tarp šalies miestų taipogi yra nutiestos geležinkelio linijos. Traukiniai palyginti lėti, tačiau pigūs.

Oro transportas. Nacionalinės avialinijos – Azerbaidžano avialinijos. Pagrindinis šalies oro uostas – Baku Binos (BAK) oro uostas, nuo sostinės nutolęs maždaug 25 km į rytus.

Nakvynė. Viešbučių ir kitų apgyvendinimo įstaigų kokybė palaipsniui gerėja. Azerbaidžano sostinėje Baku galima rasti vakarietiškiems viešbučių tinklams priklausančių aukštos kokybės viešbučių.