555bool(false)  Mala Strana (Praha) Čekijoje | Greitai.lt
Kelioniumanija.lt

Mažasis miestas (Mala Strana) yra Prahos dalis, kuri, galima sakyti, nepakito nuo XVIII a. Šis Prahos rajonas išsidėstęs toje pačioje Vltavos upės pusėje, kaip ir Prahos pilis.

Lankytinos vietos:

  • Šv. Mikalojaus bažnyčia, kurios įspūdingo dydžio kupolas matosi iš tolo, pradėta statyti 1703 m. Baroko stiliaus bažnyčios interjeras yra papuoštas daugybe dailės kūrinių. 70 m aukščio kupolo skliautą puošia Franzo Palko freska. 1746 m. buvo sumontuoti vargonai, kuriais grojo ir pats Mocartas.
  • Nerudova gatvė pavadinta XIX a. rašytojo Jano Nerudos, kuris gyveno gatvelėje esančiame name,vardu. Iki 1770 m. šios gatvės namai buvo žymimi ne numeriais, o ženklais. Labai įdomu apžiūrėti tuos išskirtinius ir vis skirtingus žymėjimus, pavyzdžiui, „Baltąją gulbę“ ar „Tris smuikelius“.
  • Karolio tiltas, vienas iš Prahos miesto simbolių, jungia Mažąjį miestą su Senamiesčiu. Jis buvo užsakytas 1357 m. Karolio IV, kai prieš tai buvusį tiltą nunešė potvynis. 
  • Wallenstein rūmai buvo užsakyti imperijos karo vado Albrechto von Wallenstein, kuris laimėjo Trisdešimties metų karą. Dabar čia įsikūręs Čekijos senatas, bet į vidų patekti galima. Sodai su fontanais ir bronzinėmis statulomis išliko nepakitę nuo statybos laikų. Buvusioje jodinėjimo mokykloje dabar rengiamos Nacionalinės galerijos parodos.

 SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.