Kelioniumanija.lt

Manila yra Filipinų sostinė. Tai didžiausias miestas ir pagrindinis uostas. Miestas įsikūręs Lusono salos viduryje. Tai yra Filipinų komercinis, administracinis ir kultūros centras. Su priemiesčiais miestas užima 246 km² plotą.

Manila neretai vadinama mažiausiai azijietiška Azijos sostine. Dauguma Manilos gyventojų yra krikščionys.

Svarbiausios lankytinos vietos Maniloje:

  • Filipinų nacionalinis muziejus (Pambansang), kuriame eksponuojami archeologiniai radiniai, kultūrinės vertybės, meno kūriniai.
  • Intramuros, arba Ciudad Murada. Tai senoji ispanų įkurta gyvenvietė-tvirtovė, istorinis Manilos centras, kurį supa masyvios gynybinės sienos. Miestą ispanai įkūrė 1571 m. Intramuros rajona išlikęs Santjago fortas, buvęs karinis ispanų kolonizatorių štabas.
  • Ispanų kolonijinės bažnyčios. Kadaise Manila garsėjo įspūdingomis barokinėmis bažnyčiomis, tačiau po Antrojo pasaulinio karo nedaug jų išliko. Keletas jų – tai Manilos katedra, Šv.Augustino, Šv. Anos, Santa Kruzo ir kt. Viena įdomiausių – San Sebastiano bazilika, pastatyta iš plieno.
  • Luneta, arba Rizalio parkas – tai vieta, kur įsikūrę keletas muziejų, pakrantės restoranų. Čia taip pat yra teatras po atviru dangumi, planetariumas.
  • Kinų kvartalas. Manilo kinų kvartalas – vienas didžiausių tokio pobūdžio kvartalų pasaulyje.
  • Bahay Tsinoy – tai muziejus, skirtas kinų kultūrai Filipinų istorijoje.

 SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.