Nuo gegužės – tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kretos salą

Autorius: „Ryanair“ informacija , 2012, Gruodžio 21d.

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskelbė apie naują maršrutą iš Vilniaus į Chaniją Graikijos Kretos saloje. Skrydžiai naujuoju maršrutu pradedami nuo 2013 m. gegužės 1 d. ir bus vykdomi kartą per savaitę. Bilietų skrydžiams naujuoju maršrutu bus galima įsigyti internetu www.ryanair.com nuo gruodžio 20 d.

Elina Hakkarainen , „Ryanair“ Baltijos šalių pardavimų ir rinkodaros vadovė, sakė:

„Bendrovė „Ryanair“ džiaugiasi, galėdama anksčiau pasveikinti keleivius šv. Kalėdų proga ir paskelbti apie naująjį maršrutą iš Vilniaus į Chaniją. Nuo gegužės 1 d. Lietuvos keleiviai turės galimybę aplankyti nuostabią atostogų salą Kretą skrisdami tiesioginiu „Ryanair“ maršrutu iš Vilniaus į Chaniją. Patvirtinus naująjį vasaros maršrutą, „Ryanair“ 2013 m. vasaros sezono skrydžių iš Vilniaus tinklas išsiplėtė iki 15. Dabar keleiviams iš Lietuvos galime pasiūlyti dar daugiau kelionių vasaros atostogoms.

Naujojo maršruto iš Vilniaus proga, bendrovė „Ryanair“ rengiasi parduoti 100 000 bilietų ypač mažomis kainomis sausio mėnesio skrydžiams pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais. Bilietus galima bus įsigyti net 1000 maršrutų „Ryanair“ Europos skrydžių tinkle.“

„Ryanair“ taip pat neseniai paskelbė apie planuojamus vykdyti naujus tiesioginius skrydžius iš Kauno į Sicilijos ir Sardinijos salas.

Daugiau informacijos apie Kretos salą, lankytinas vietas:

Po Kretą automobiliu