Kelioniumanija.lt

Kefalonija yra didžiausia Jonijos jūros sala. Čia yra ir nuostabios ramios gamtos, ir šurmuliuojančių kurortų.

Lankytinos vietos Kefalonijos saloje:

 

Melisanio urvas 

Melisanio urvas – tai unikalus gamtos stebuklas, karstinės kilmės požeminis ežeras-urvas, kurį saulės spinduliai apšviečia pro nemažą ertmę, susidariusią įkritus uolienoms. Ryškiai melsvai žalsvos spalvos ežerą supa medžiai ir žaluma. Daugiau apie Melisanio urvą

 

Myrtos paplūdimys 

Myrtos paplūdimys – vienas gražiausių ne tik Kefalonijos saloje, bet ir visoje Graikijoje. Oficialiai daugiau nei dešimt kartų šis įspūdingas paplūdimys buvo išrinktas gražiausiu šalies paplūdimiu. Tai balto smėlio paplūdimys, kurį tarsi įrėmina du kalnai. Daugiau apie Myrtos paplūdimį

 

Sami 

Netoli Melisanio urvo esantis Sami yra vienas gražiausių miestelių Kefalonijos saloje. Gyvenvietę supa gražūs paplūdimiai, iš čia taipogi organizuojamos įvairios ekskursijos po salą. Sami nuo Kefalonijos salos sostinės Argostoli nutolęs apie 24 km į rytus. Sami gyvena apie 1000 gyventojų, dauguma jų užsiima žvejyba ir žemdirbyste. 

 

Argostolis  

Argostolis yra Kefalonijos salos sostinė ir pagrindinis uostas. Judriame mieste yra įsikūrę įdomūs Istorijos ir Archeologijos muziejai. Netoli Argostolio drikiasi Koutavos lagūna, kuri garsėja čia perinčiais jūriniais vėžliais.  

 

Kitos lankytinos vietos 

Lankantis Kefalonijos saloje verta užsukti į Lassi, gana triukšmingą miestą, taip pat Fiskardo, kuris laikomas gražiausiu šios salos miestu. Jame daug venecijiečių statytų namų. 

 

Kelionių idėjos