Kelioniumanija.lt

Loret de Maras (Lloret de Mar) – tai Ispanijos kurortas Kosta Brava pakrantėje. Loret de Maras yra vienas populiariausių iš šios, kelis šimtus kilometrų Katalonijoje besidriekiančios pakrantės kurortų. Kosta Bravos pakrantės skardžiuose įsikūrę daugybė jaukių miestukų, dauguma jų kadaise buvo nedideli žvejų kaimeliai, o dabar daugiausia orientuojasi į turizmą. Kiti populiariausi Kosta Brava kurortai – tai Blanes, Tossa de Mar.

Loret de Maras garsėja puikiais paplūdimiais ir yra populiarus jaunimo tarpe. Šis kurortas pasižymi pramogų gausa ir aktyviu naktiniu gyvenimu – barai ir naktiniai klubai čia kupini besilinksminančiųjų iki ryto.

Loret de Maras buvo įkurtas dar 10 amžiuje, tad čia išlikęs puikus senamiestis su bažnyčiomis ir netgi vienuolynu. Tačiau šiuo metu senamiestį užkariavę barai ir suvenyrų parduotuvėlės. Vis tik, didžiąją kurorto dalį sudaro ties smėlėta pakrante išsirikiavę didžiuliai viešbučiai.

Kurorte palei jūra driekiasi promenada, puikiai tinkanti pasivaikščiojimams. Vandens pramogų mėgėjai gali užsukti į kurorte įsikūrusį WaterWorld vandens parką.