Naujasis „Wizzair“ maršrutas – į Šventąją žemę

Autorius: Balsas.lt , 2013, Liepos 10d.
Pigių skrydžių aviakompanija „Wizzair“ antradienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste pristatė naują kryptį. „Wizzair“ tikisi, kad naujausias maršrutas iš Vilniaus į Tel Avivą bus paklausus tiek tarp turistų, tiek tarp verslo žmonių. 

Skrydžiai bus pradėti nuo spalio 27 dienos ir kainuos 49,99 eurus. Skrydis truks 3 valandas 50 minutes. Į 49,99 eurų kainą įskaičiuotas riboto svorio ir dydžio rankinis bagažas. Už papildomą mokestį galima rinktis 20 kilogramų bagažą bei maitinimą. Bilietai naujuoju maršrutu – jau prekyboje. 

Skrydžiai į Tel Avivą bus vykdomi visus metus. Iš Vilniaus oro uosto pakilęs „Wizzair“ lėktuvas leisis pagrindiniame antro pagal dydį Izraelio miesto oro uoste „Ben Gurion“. Tel Avivas garsėja naktiniu gyvenimu, karštomis vasaromis, gražiais kraštovaidžiais, taip pat dizaino specialistais bei muziejų gausa. 

„Esame įsitikinę, kad Vilniui bus naudingi iš Izraelio atvykstantys turistų srautai, kurie paskatins naujų darbo vietų turizmo bei paslaugų sektoriuje kūrimą. Neabejojame, kad Lietuvos gyventojai džiaugsis galimybe aplankyti gražųjį Tel Avivą bet kuriuo metų laiku“, – sakė „Wizzair“ korporatyvinės komunikacijos direktorė Tamara Mshvenieradze. Anot jos, 2 kartus per savaitę, trečiadieniais ir sekmadieniai vykdomi skrydžiai leis patogiai suplanuoti ilgą savaitgalį. Nuo 2011-ųjų „Wizzair“ skraidinamų keleivių skaičius Lietuvoje išaugo nuo 227 tūkst. iki 559 tūkst. Per dvejus metus buvo atidaryta 14 maršrutų.  

 

Strategiškai svarbus maršrutas

Vilniaus oro uosto generalinis direktorius Gediminas Almantas sakė, kad šis naujas maršrutas Izraelio kryptimi Vilniaus oro uostui yra strategiškai naudingas ir netgi būtinas.

„Tel Avivas yra labai speciali ir įdomi kryptis. Istoriškai ji buvo operuojama sezoniškai arba skrydžiai buvo nereguliariai vykdomi užsakomųjų skrydžių bendrovių. Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų svarbus partneris nusprendė pradėti reguliarius skrydžius, sudarydamas galimybę nuolat pasiekti šią gana egzotišką, istoriškai, ekonomiškai, ekonomiškai bei politiškai svarbią kryptį“, – sakė G. Almantas.

Vilniaus oro uosto direktorius džiaugiasi, kad sėkminga „Wizzair“ plėtra, o ypatingai rytų kryptimis, padeda oro uostui vystytis bei augti.

 

Siekia išlaikyti žemiausią kainą

„Wizzair“ pigių skrydžių bendrovė įkurta tik 2003 m. birželio mėn., kai šeši daug patirties oro transporto srityje turintys ir gerų rezultatų įvairiose pramonės šakose pasiekę žmonės bei įmonės pagrindinis vykdomasis direktorius Jozsef Varadi susibūrė į komandą. Jau po trijų mėnesių „Wizzair“ buvo registruotoji įmonė, pasirengusi skristi.

Siekiant užtikrinti išskirtinį „Wizzair“ vertės ir kainos santykį, taikoma naujausia technologija. „Wizzair“ klientams siūlo keliauti be bilietų, pasinaudoti sąnaudų ir laiko atžvilgiu veiksmingų antrinių oro uostų paslaugomis, sėdėti vien patogiuose odiniuose vienos klasės krėsluose, nesukti galvos dėl paskirtų vietų, už papildomą mokestį užsisakyti maitinimą. 

Balsas.lt 

 

Skaitykite apie keliones į Izraelį:

Kai protą aptemdo… Jeruzalės sindromas 

Izraelio vizitinė kortelė – Negyvoji jūra 

Tragiškos žydų istorijos simbolis – Masada 

Didinga ir pribloškianti Negevo dykuma