Kelioniumanija.lt

Cayo Largo sala priklauso Canarreos salynui, sudarytam iš daugiau nei 300 salų.

Cayo Largo plotis svyruoja nuo 1 km pačioje siauriausioje iki 6,5 km pačioje plačiausioje vietoje. Sala yra vos 30 minučių skrydžio nuo Varadero kurorto arba Havanos miesto.

Tai yra puiki vieta povandeniniam nardymui. Mėgėjams nardyti šiame regione siūloma apie 30 įvairiausių panirimo vietų. Vandens temperatūra niekada nekrenta žemiau 26 laipsnių.

Šioje saloje galima pasislėpti nuo miesto šurmulio. Sala yra negyvenama, bet joje ką veikti tikrai yra. Čia sudarytos visos sąlygos aktyviai sportuoti, jodinėti, žvejoti, žaisti tenisą arba leistis į kelionę dviračiu, o vakare vykti į spalvingą vieno iš viešbučių spektaklį. Keliauti sala galima pėsčiomis, dviračiu ar automobiliu.

Begalė paplūdimių įtiks kiekvienam. Ramiausiame Las Sirenas paplūdimyje beveik nėra bangų, jūra yra neįprasto atspalvio, o smėlis lyg miltai. Lindamaro paplūdimyje yra įsikūrusi viešbučių zona.

Norint pabūti atskirai nuo žmonių, galima apsilankyti Baltąjį paplūdimį, kur yra daug tarp nedidelių kalvų ir uolų esančių mažyčių paplūdimių. O paplūdimyje Kokosų krantas įspūdingai atrodo tiesiai ant smėlio augančios kokosų palmės.

Kelionių idėjos