Vaikų rojus Latvijoje: Tervetės gamtos parkas

Autorius: Kelionių manija , 2012, Rugpjūčio 02d.

Apsilankiusieji netoli Lietuvos sienos įsikūrusiame Tervetės gamtos parke patenka į magišką pasakų ir gamtos pasaulį. Mažieji parko lankytojai Tervetės parke gali sutikti ne tik nykštukus, bet ir tikrą raganą Kuką, o taip pat pasivažinėti Pasakų traukinuku.

 

08tervetes-gamtos-parkas4.JPG

 

Bet apie viską nuo pradžių. Tervetės gamtos parkas, užimantis apie 1200 ha teritoriją, suskirstytas į kelias zonas. Nykštukų miške darbuojasi darbštieji nykštukai, o jų mažutėlėse sodybose gali pasisvečiuoti ir vaikai. Nykštukų Mamytė mielai papasakos vaikučiams apie nykštukų gyvenimą, o Nykštukų Tėtis parodys, kaip dirba nykštukai.

 

08tervetes-gamtos-parkas5.JPG

 

Pasakų miške mažųjų lankytojų laukia mediniai pasakų personažai, o taip pat ir… stebuklai. Čia nuo pušies kamieno žvelgia storas voras, ūksmingame pavėsyje kabo milžiniški šikšnosparniai, o miško glūdumoj tikra ragana verda stebuklingą žolelių arbatą.

 

08tervetes-gamtos-parkas2.JPG

 

Miško motinos takas skirtas norintiems pažinti mišką, įvairius gamtos reiškinius, gyvūnus. Čia rengiamos pažintinės programos, kurių metu galima susipažinti su gamtos paslaptimis.

 

08tervetes-gamtos-parkas3.JPG

Nuotraukos kelioniumanija.lt


Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lankytinos vietos
Kelionių idėjos