555bool(false)  Slowinski nacionalinis parkas Lenkijoje | Greitai.lt
Kelioniumanija.lt

Slowinski kopos – tai natūralus gamtos stebuklas, esantis Lenkijos šiaurėje, Pamario (lenk. Pomorze) vaivadijoje, Slowinski nacionaliniame parke, įkurtame tarp dviejų didelių Lenkijos miestų – Ščecino ir Gdansko. 

Teigiama, jog 40 m aukštį viršijančios kopos yra didžiausios smėlio kopos Europoje. Šias „judančias“ ir savo formą nuolatos keičiančias kopas iš vienos pusės skalauja Baltijos jūros, iš kitos – Lebsko ežero bangos. Parko teritorija driekiasi nuo Lebos iki Rowy miestelio.

Slowinski kopos yra gana aktyvios – kai kurios jų juda po 10 m per metus. Smėlis ima judėti tuomet, kai vėjo greitis pasiekia 5 m/s. Slowinski nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO biosferos rezervatų sąrašą. 

Pagrindinis miestelis, esantis šalia Slowinski kopų – Leba, žinomas nuo 13 amžiaus kaip žvejų gyvenvietė. Dabar tai poilsiautojų pamėgtas kurortas, kuris įsikūręs tarp dviejų ežerų – Lebsko ir Sarbsko. O iš trečiosios pusės miestelį įrėmina Baltijos jūra.

Įėjimas į parko teritoriją yra mokamas vasaros sezono metu – gegužės-rugsėjo mėnesiais ir kainuoja keletą zlotų. SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.