Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Bankai. Bankai dirba nuo 8.15 iki 11.30 ir nuo 14.15 iki 17.00 val.

Geriamasis vanduo. Nerekomenduojama gerti vandentiekio vandens. Geriau pirkti geriamą vandenį  išpilstytą į butelius.

Arbatpinigiai. Restoranuose arbatpinigiai gali būti įtraukti į sąskaitą (10%). Padavėjams ar viešbučio tarnautojams paliekama apie 10 % nuo sąskaitos sumos. Paliekami arbatpinigiai ir vairuotojams, su kuriais jie važiuojama į ekskursijas.

Taksi. Taksi labai populiaru važinėti kurortuose. Tai nėra labai brangu. Naktį kainos gali būti dvigubai didesnės nei važiuojant dieną. Dauguma taksi turi taksometrus, bet rekomenduojama dėl kelionės kainos siūloma tartis prieš įsėdant į automobilį.

Viešbučiai. Palyginus su viešbučiais Europoje, Maroko yra paprastesni, ne tokie modernūs, senesnės statybos. 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių aplinka yra puikiai sutvarkyta ir išpuoselėta.

Klimatas. Marokas priklauso Viduržemio jūros klimato zonai. Čia daugiausiai kritulių iškrenta žiemą, o vasaros būna sausos ir karštos. Šalies šiaurėje dažnos liūtys. Kritulių kiekis mažėja iš šiaurės į pietus ir iš vakarų į rytus. Oro temperatūra kinta tolstant nuo Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno. Pakrantėje būna švelnios žiemos, nebūna šalnų, o centrinėje dalyje žiemos šaltesnės.

Lietuvos Respublikos Ambasada Prancūzijos Respublikoje Maroko Karalystei.

22, bd de Courcelles

75017 Paris, FRANCE

Tel.+33 1 40 54 50 50

Faks.+ 33 1 40 54 50 75

E-paštas: chancellerie amb-lituanie.fr