Atrakcionų parkai Prancūzijoje

Autorius: Kelionių manija , 2012, Liepos 26d.

Bene geriausiai žinomas atrakcionų parkas Prancūzijoje (o gal net ir visoje Europoje) – legendinis Disneilendas. Tačiau vynuogynų, sūrio ir pilių krašte yra ir kitų ne mažiau įspūdingų pramogų parkų.
Disneilendas

Netoli Paryžiaus įsikūręs Disneilendas (disneylandparis.com) – vaikų rojus, kurio pristatinėti praktiškai nereikia. Teigiama, jog tai yra didžiausias pramogų ir atrakcionų parkas Europoje. Šį atrakcionų parką, kuriame karaliauja pasakų herojai, sudaro 5 teminės dalys: Pasienio šalis, Nuotykių šalis, Fantazijos šalis, Atradimų šalis ir Pagrindinė gatvė. Šimtai karuselių, linksmieji kalneliai, kino teatrai, restoranai, ledainės, saldumynų kioskeliai, viešbučiai – visa tai primena realybėje įgyvendintą pasaką, neveltui Disneilendas vadinamas pasakų šalimi.
Asteriksas

Netoli Paryžiaus (už 40 min. kelio) įsikūręs ir dar vienas populiarus atrakcionų parkas – Asteriksas (parcasterix.fr). Šiame pramogų vyrauja Asterikso ir karingųjų galų, nuolat kariaujančių su užkariautojais romėnais, tema. Asterikse apstu linksmųjų kalnelių, be to, čia rengiami įvairūs pasirodymai, pavyzdžiui, romėnų karių pratybos ar delfinų šou.
Futuroscope

Patirti atradimų jaudulį, sugrįžti į laikus, kuomet žemėje gyveno dinozaurai, pakeliauti laiku bei pasinerti į kitus nuotykius kviečia atrakcionų parkas Futuroscope (futuroscope.com), esantis netoli Poitiers. Šiame pramogų parke įvairiems efektams sukurti  pasitelkiamos naujausios technologijos. Iš Paryžiaus iki Futuroscope galima nuvykti traukiniu – kelionė trunka apie 1,5 val.
Terra Botanica

Anžu regione esantis vos prieš kelerius metus duris atvėręs Terra Botanica (terrabotanica.fr) išsiskiria tuo, jog čia ypatingas dėmesys skiriamas augalų pasauliui. Čia ne tik plyti didžiuliai augalų sodai bei šiltnamiai, bet ir įrengti atrakcionai, rengiamos edukacinės programos. Terra Botanica parkas suskirstytas į keturis teminius skyrius, kuriuose supažindinama su egzotiniais augalais, daržoves bei kitas gėrybes teikiančiais augalais, taip pat galima leistis į botaniko odisėją ar susipažinti su augalų gyvenimo ciklu.

Taip pat skaitykite:

Atrakcionų parkai Jungtinėje Karalystėje

Atrakcionų parkai Vokietijoje
Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kelionių idėjos