Kelioniumanija.lt

Korsikos salos pietuose esantis Bonifaco miestas žavi gražiu uostu, genujiečių statyta 12 a. tvirtove ir gotikine Šv. Dominyko bažnyčia.

Tačiau bene labiausiai išskirtinė yra vieta, kurioje įsikūręs Bonifaco senamiestis. Jis tarsi pakibęs ant įspūdingo skardžio virš jūros, maždaug 70 metrų aukštyje. Ne veltui Bonifacui prigijęs „skardžių miesto“ pavadinimas. 

Bonifaco senamiestyje apstu siaurų romantiškų gatvelių ir istorinių pastatų, išlikusių nuo genujiečių valdymo laikų. Bonifaco įžymybė yra viduramžių citadelė, Haute Ville

Bonifaco uoste visuomet apstu jachtų. Iš šio uosto galima plaukti į ekskursijas po salos pakrantes, o taip pat vykdomos ekskursijos į Italijai priklausančią Sardinijos salą (iki jos – apie 20 km). Netoli Bonifaco yra gražių smėlėtų pakrančių, kuriose populiaru ne tik maudytis, bet ir nardyti.  

 

Ką aplankyti netoli Bonifaco?

  • Lavezzi salas, kurios laikomos nardytojų rojumi
  • Porto-Vecchio – nedidelis dailus pakrantės miestelis
  • Sartene – autentiškas korsikietiškas viduramžių miestelis, įsitaisęs ant kalvos

 

Stačios uolos ir laukiniai paplūdimiai, vynuogynai ir citrusų plantacijos – tai būdingas ketvirtos pagal dydį Viduržemio jūroje Korsikos salos kraštovaizdis. Korsikos gamta yra viena mažiausiai paliestų Viduržemio jūros regione. 

 

Kelionių idėjos