Kelioniumanija.lt

Prancūzijos karo istorijos muziejus, Musee de l'Armee yra įsikūręs Paryžiuje, Hotel des Invalides architektūriniame komplekse. Karo istorijos muziejus supažindina su karo istorija nuo pat Akmens amžiaus laikų. Tai vienas iš trijų didžiausių tokio pobūdžio muziejų pasaulyje.

Karo istorijos muziejuje įrengta keletas ekspozicijų – tai įspūdinga artilerijos kolekcija, senovinių ginklų ir karo įrankių kolekcija, taip pat kolekcijos, pasakojančios abiejų Pasaulinių karų istorijas. 

Greta įsikūrę dar du su karyba ir istorija susiję muziejai – tai Šiuolaikinės istorijos muziejus, Musée d'Histoire Contemporaine, supažindinantis su Prancūzijos istorija nuo 1870 m. O taip pat Musee des Plans-Reliefs, kuriame eksponuojami Prancūzijos tvirtovių modeliai, įvairių gynybinių įtvirtinimų maketai bei įvairūs kariniai modeliai.

 

Karo istorijos muziejaus lankymas (2015 m.):

  • Darbo valandos. Nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. muziejus dirba kasdien 10-18 val. Kitu metu muziejus dirba iki 17 val. (muziejus uždarytas sausio 1 d., gegužės 1 d. ir gruodžio 25 d.)
  • Apsilankymo kaina. Apsilankymas muziejuje kainuoja 9,50 EUR, jaunimas iki 25 m muziejuje gali lankytis nemokamai.