Kelioniumanija.lt

Panašu, kad šeimos, turinčios vaikų gali dėti lygybės ženklą: Paryžius=Disneilendas. Tik nesakykite, kad net ir būdami suaugę niekada nesvajojote pašėlti garsiajame atrakcionų parke.

Planuojant apsilankymą Disneilende, geriausia yra tam paskirti visą dieną. Tai yra vienas lankomiausių atrakcionų parkų visoje Europoje, ir labiausiai lankomas atrakcionų parkas Prancūzijoje. Čia įsikūrę du teminiai parkai – Disneilendas (įkurtas 1992 m.) ir Volto Disnėjaus studija-parkas, veikiantis nuo 2002 m.

Disneilendą sudaro penkios teminės zonos, arba „šalys“ – tai Pagrindinė gatvė, Pasienio ruožas, Nuotykių šalis, Fantazijų šalis, Atradimų šalis. Iš viso čia yra apie 50 įvairių atrakcionų.

Volto Disnėjaus studija-parkas yra antrasis teminis parkas Eurodisneilende. Čia atrakcionai daugiausia susiję su kino industrija ir Disnėjaus filmais.

Norint patekti į magiškąjį pasakų pasaulį tereikia sėsti į priemiestinį RER traukinį, kuris nuo Paryžiaus centro iki teminio parko važiuoja apie 40 minučių.

 

Įėjimas į Disneilendą

Dienos bilietas į abu teminius parkus kainuoja 74 EUR (asmenims nuo 12 metų) ir 66 EUR (vaikams iki 12 metų).

Dienos bilietas į vieną pasirinktą parką kainuoja 62 EUR (asmenims nuo 12 metų) ir 56 EUR (vaikams iki 12 metų). Vaikams iki 3 metų apsilankymas Disneilende yra nemokamas.