Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Transportas Helsinkyje. Sostinės centrą labai patogu apžiūrėti pėsčiomis. Mieste galima keliauti autobusais, tramvajais, metro ir keltais. Tik metro yra patogesnis vietiniams gyventojams, o ne turistams. Miesto lankytojams siūlomas Helsinkio miesto transporto turistinis bilietas, kuris galioja vieną, tris arba penkias dienas. Su juo galima nemokamai naudotis visuomeniniu transportu.

Helsinkio kortelė. Helsinkyje verta pirkti Helsinkio kortelę, jei planuojama aplankyti nemažai įžymybių. Kortelė galioja vieną, dvi arba tris dienas. Su ja galima nemokamai naudotis visuomeniniu transportu bei nemokamai lankyti labai daug miesto įžymybių ir muziejų, taikomos nuolaidos bilietams į tam tikrus renginius ir tam tikrose parduotuvėse.

Traukiniai. Vykstant tarptautiniu traukiniu arba kai kuriais ekspresais reikia užsisakyti bilietus iš anksto. Bilietus galima pirkti Centrinėje Helsinkio stotyje arba TourShop.

Automobiliai. Labai griežtai baudžiama už greičio viršijimą arba vairavimą išgėrus. Reikia būti budriam, nes keliuose gali pasirodyti briedžiai arba elniai.

Bankinės operacijos. Bankai dirba pirmadieniais-penktadieniai nuo 9.15 iki 16.15 val.

Lietuvos Respublikos ambasada Suomijoje.

Rauhankatu 13 A

00170 Helsinki

FINLAND

Tel.+358 9 6844880 +358 9 6844880

Faks.+358 9 68448820

E-paštas: info@lithuania.fi