Kelioniumanija.lt

Are – tai slidinėjimo kurortas, viliojantis pažengusius slidinėtojus. Šio kurorto trasos įrengtos 380-1274 m aukštyje. 

2008/2009 žiemos sezone žurnalas Condé Nast Traveller Magazin šį kurortą išrinko geriausiu slidinėjimo kurortu pasaulyje.

Are yra didžiausias slidinėjimo kurortas Švedijoje ir vienas iš didžiausių slidinėjimo kurortų šiaurės Europoje, čia veikia apie 90 km kalnų slidinėjimo trasų. Are kurorte sau tinkamas trasas gali rasti tiek pradedantieji, tiek jau pažengę slidininkai. Bendras jų ilgis sudaro apie 90 km, apie pusė trasų yra pažymėtos mėlyna spalva. 

Kurorte taipogi siūlomos ir kitos pramogos gryname ore – pėsčiųjų vaikščiojimo kalnais trasos, pasivažinėjimas šunų kinkiniais, lygumų slidinėjimas.

Vasarą Are kurorte taip pat nenuobodžiausite – siūlomos tokios pramogos, kaip muselinė žvejyba, raftingas, medžioklė, jodinėjimas, plaukimas kanojomis, laipiojimas uolomis. Keltuvu galima pakilti į Areskutan kalno viršūnę.

Åre yra gana toli nuo pagrindinių Švedijos miestų, pavyzdžiui, nuo Stokholmo kurortas nutolęs apie 600 km. Vienos dienos slidinėjimo bilietas 20134/2015 m. sezono metu kainuoja 425 SEK (apie 46 EUR).