555bool(false)  Lauterbrunnen slėnis Šveicarijoje | Greitai.lt
Kelioniumanija.lt

Lauterbrunnen slėnis – tai vienas vaizdingiausių Alpių slėnių Šveicarijoje. Čia tarp masyvių uolų įsispraudusios žaliuojančios ir žydinčios Alpių pievos bei nedideli jaukūs kaimeliai su stypsančiais bažnyčių bokštais, o įspūdį dar labiau sustiprina trykštantys kriokliai.

Lauterbrunnen slėnis dar vadinamas 72 krioklių slėniu, nes čia šniokščia būtent tiek krioklių. Jau vien pats vietovės pavadinimas Lauterbrunnen išvertus į lietuvių kalbą reiškia daug krioklių. Vis tik, iš visų slėnio krioklių bene gražiausias ir įspūdingiausias yra Staubbach krioklys, krentantis nuo uolos iš daugiau nei 300 m aukščio. Tai yra vienas aukščiausių laisvo kritimo krioklių Europoje.

Dar vienas įspūdingas Lauterbrunnen slėnio krioklys – tai Trummelbach krioklys, kurio vanduo šniokščia žemyn iš 200 m aukščio.  

Slėnio pagrindinis miestukas yra Lauterbrunnen. Jis įsikūręs apie 800 m aukštyje virš jūros lygio. Kiti verti dėmesio slėnyje įsikūrę miesteliai – tai Isenfluh, Murren.

Lauterbrunnen slėnis yra Šveicarijos Bernese Oberland regione. Nuo šalies sostinės Berno ši vaizdinga vietovė yra nutolusi apie 65 km. 

 SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Kelionių idėjos