555bool(false)  Ženevos ežeras Šveicarijoje | Greitai.lt
Kelioniumanija.lt

Ženevos ežeras (Lac Leman) – tai antras pagal dydį  gėlo vandens telkinys centrinėje Europoje. Ežeras yra 73 km ilgio, 14 km pločio plačiausioje vietoje, didžiausias gylis – 310 m, jo plotas apytiksliai yra 582 km².

Maždaug 60% ežero yra Šveicarijoje ir 40% – Prancūzijoje. Ežere yra dvi salos: Ile de la Arfa ir Ile de Peilz. Aplinkui ežerą  yra daug įdomių gyvenviečių, ir kaimų.

  • Cappet – viduramžių kaimas, kuris yra 15 km nutolęs nuo Ženevos. XVII a. Château de Cappet dvara gyvena madam de Staël. Ji išgarsino dvarą XVIII a. savo literatūriniais vakarais ir opozicija Napoleonui.
  • Nyonas – ežero pakrantės miestelis, kuris buvo įkurtas romėnų laikais. Čia įkurtas romėnų muziejus eksponuojantis praeities paveldą. Miestelyje stovi tvirtovę primenanti pilis, o nuo kalvos puikiai matosi graži ežero panorama.
  • Lozana (Lausanne) – miestas nutolęs 60 km nuo Ženevos. Senamiestį puošia gotikinė katedra. Mieste yra gerų parduotuvių bei Tarptautinio olimpinio komiteto būstinė.
  • Montrė (Montreux) kurortas.
  • Gruyeres – aptvertas sienomis viduramžių miestas vilioja restoranais. Moléson-sur-Gruyères kurorte galima pamatyti kaip tradiciškai gaminamas sūris.


 SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.