Nuotykių parkai Vokietijoje

Autorius: Kelionių manija , 2012, Balandžio 17d.

Tie, kas sako, kad pramogų parkai skirti vaikams, klysta. Be abejo, atrakcionų parkuose pildosi slapčiausios vaikų svajonės. Tačiau čia užsukę jų tėveliai ne tik prisimena nerūpestingą vaikystę, bet ir pasisemia naujos energijos. Vokietijoje įkurta ne viena dešimtis teminių pramogų parkų. Štai keletas iš jų.
Europos parkas (Europa Park)

Vokietijos-Prancūzijos pasienyje netoli Strasbūro, Ruste esantis Europa-Park yra didžiausias Vokietijos pramogų parkas. 550 metų senumo Baltazaro pilyje įsikūręs pramogų parkas vilioja ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Jame – daugiau nei 100 atrakcionų, 11 linksmųjų kalnelių ir 13 teminių zonų, susijusių su įvairiomis Europos šalimis, pavyzdžiui, Vokietija, Prancūzija, Graikija, Rusija, Ispanija, Islandija ir kt. Kiekvienoje iš šių šalių – ne tik su ta valstybe susiję atrakcionai, bet ir galimybė paragauti tradicinių tos šalies patiekalų ar įsigyti būdingų suvenyrų.

 

Haidės parkas (Heide Park)

Šiame parke gausybė atrakcionų – Amerikietiški kalneliai, vandens pramogos, karuselės, kartingai ir kitos įdomybės. Parkas yra įsikūręs Soltau miestelyje tarp Hamburgo ir Hanoverio Vokietijos šiaurėje. Šiame parke – per 50 atrakcionų. Nuotykių mėgėjai kviečiami užsukti į Piratų pasaulį ar Laukinius Vakarus, o ištroškę adrenalino privalo išbandyti milžiniškus linksmuosius kalnelius ar išmėginti drąsą šiurpiojoje Transilvanijos karalystėje. Teigiama, kad Haidės parke esantys mediniai linksmieji kalneliai yra didžiausia tokio tipo konstrukcija Europoje!
Hansapark

Vokietijos šiaurėje įsikūręs ir dar vienas teminis parkas – tai Hansapark, esantis Sierksdorfe netoli Liubeko. Prie Baltijos jūros įsikūręs atrakcionų parkas siūlo daugybę su vandeniu susijusių pramogų 11-oje teminių zonų. Iš viso parke galima išbandyti per 120 atrakcionų.

 

Fantazijų šalis (Phantasialand)

Netoli Kelno Bruehlyje  įsikūręs Phantasialand atrakcionų parkas – tai tikra pasakų šalis, kurioje galima aplankyti keletą teminių zonų. Tai Afrika, Berlynas, Meksika, Kinų kvartalas, Fantazijų ir Paslapčių šalys.

Legolendas

Pirmasis pasaulyje Legolendas buvo atidarytas Bilunde Danijoje, na, o Vokietijos Legolendas duris atvėrė 2002 metais pietų Vokietijoje esančiame Guenzburge, netoli Ulmo ir Augsburgo. Šiame parke, kuris plotu prilygsta 26 futbolo stadionams, rasite daugybę pasauliniu mastu žinomų pastatų (tiksliau, sumažintų jų kopijų 1:20 masteliu), pastatytų iš LEGO kaladėlių. Tam įgyvendinti prireikė daugiau nei 55 milijonų kaladėlių!
Serengečio safari parkas

Netoli Brėmeno įsikūręs Serengečio safari parkas, kuriame laisvai laksto per 1500 egzotinių gyvūnų. Akyliausi parko lankytojai gali išvysti žirafas, dramblius, raganosius, lokius, tigrus, zebrus ir daugybę kitų gyvūnų iš viso pasaulio.

 

Freizeit-Land Geiselwind

Tai vienas populiariausių teminių parkų Bavarijoje, lankytojams siūlantis ne tik įspūdingus atrakcionus (jų čia daugiau nei 100), bet ir galimybę apsilankyti čia įkurtame Safariland zoologijos sode. Teminiame parke taipogi įrengtas 90 metrų aukščio apžvalgos bokštas, iš kurio viršūnės atsiveria nuostabi Steigerwald girios panorama.

Tropikų salos (Tropical Islands)

Ar galima tikėtis tropikų vos už 60 km nuo Berlyno? Taip, jei užsuksite į Tropical Islands teminį vandens parką, kuriame rasite ne tik tropikų mišką, bet ir autentiškus tropikų kraštų pastatus – iš Borneo, Bali, Tailando ar Samoa. Vandens parke 27 metrų aukštyje įrengti nusileidimo takeliai – aukščiausi tokio tipo atrakcionai visoje Vokietijoje.

 

Taip pat skaitykite:

TOP 10: lankytinos vietos Berlyne | TOP 10: lankytinos vietos Miunchene | TOP 10: lankytinos vietos Bavarijoje

 

Kelionių portalo informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.