Kelioniumanija.lt

Bodeno ežeras (vok. Bodensee) dar vadinamas Konstanco ežeru. Vokietijos pietuose, ties siena su Austrija ir Šveicarija telkštantis ežeras yra itin mėgiamas poilsiautojų vasarą. Čia rengiamos šventės, vykdomi kruizai, galima užsiiminėti vandens sportu.

Iš viso Bodeno ežero kranto linija driekiasi daugiau nei 70 km. 

 

Lankytinos vietos:

  • Konstanca yra miestas, kuri sudaro dvi dalys. Senamiestis yra Šveicarijos teritorijoje, o naujamiestis įsikūręs tarp dviejų ežero atšakų esančiame pusiasalyje. Pagrindinė Konstancos įžymymbė yra 11 a. statyta katedra.
  • Mersburgo miestelis garsus baroko architektūra ir dviem pilimis – Senąja ir Naująja. Senoji pilis iškilo ant kalvos 16 amžiuje.
  • Mainau sala – tai iš tiesų yra pusiasalis Bodeno ežere. Šis pusiasalis dar vadinamas „Gėlių sala“, mat čia įsikūrusių rūmų parke įrengti didžiuliai gėlynai.
  • Reichenau saloje išlikęs senas benediktinų vienuolynas, kuris kadaise buvo žymus dėl iliustruotų rankraščių.
  • Lindau miestelis įsikūręs Bodeno ežero saloje, o jo senamiestį su ežero pakrante jungia vienintelis tiltas ir geležinkelis. Senamiestyje apstu gotikinių, renesanso bei baroko stiliaus namų, o uosto vartus puošia Lindau simboliai – švyturys ir Bavarijos liūtas. 


 

Kelionių idėjos