Keliaukite su vaikais: TOP 5 kryptys ir patarimai

Norite pradžiuginti mažuosius naujomis atrakcijomis ir vietovėmis bei pažinti pasaulį kartu? Kelionės su vaikais ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, žavi jus? 

Atraskite naujas vietas, susipažinkite su kultūriniais skirtumais, šalių papročiais, maisto įvairove, bei gerai praleiskite laiką! Greitai.lt komandai keliautojai dažnai užduoda klausimą: kokios geriausios kryptys, kelionėms su vaikais Europoje?

Paruošėme jums sąrašą 5 geriausių krypčių, kurios yra pritaikytos kelionėms su vaikais.

#5 ?? Portugalija

Užsisakykite kelionę į Algarvę. Tai bus labai smagi poilsio vieta. Gražūs viešbučiai, apartamentai, jaukios terasos, neakmenuoti paplūdimiai, pritaikyti vaikų smėlio pilims statyti. Karvueiro (Carvoeiro) – „European Best Destination“ paskelbtas pačiu gražiausiu 2018 metų paplūdimiu Europoje. Čia galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais bei saulėlydžiu. Taip pat netoli Algarvės miestelio įrengta nuostabi vieta vaikams dūkti ir taškytis – „Slide&Splash“ vandens parkas.

portugal-2046351_1920Taip pat Greitai.lt ekspertai rekomenduojama su vaikais aplankyti ir šias vietas:

Lisaboną – šis miestas atspindi tikrąjį Portugalijos veidą. Vertėtų aplankyti Alfamos kvartalą, kuriame išlikusi Lisabonos senovinė dalis. Norint pažinti šio miesto didybę ir eleganciją – apžiūrėti rūmų aikštę, vadinamą „Praca do Comercio“.

Sintrą – kadaise tai buvo mėgstamiausia karalių ir aukštuomenės vieta, tai liudija pasakiški rūmai ir sodai. Šiandien jos apylinkės įrašytos į UNESCO kultūrinių kraštovaizdžių sąrašą.

Portugalijoje labai populiarios ir vandens pramogos – tobula vandens temperatūra, vėjo greitis ir ilgiausi paplūdimiai – vaikų išsvajotoji vieta. Paaugliai gali bandyti atsistoti ant irklentės ir apžvelgti krantus, drąsesni gali bandyti suvaldyti banglentę, o ką domina jėgos aitvarai ar nardymas – irgi neliks pamiršti. Gidai ir nuomos punktai visada pasirengę padėti. 

Skrydžiai į Portugaliją:

Vilnius – Porto

Vilnius – Lisabona

#4 ?? Italija

Tiek Italija, tiek Sardinijos salos, kelionėms su vaikais puikiai tinka. Itališkos picos ir makaronai – viena iš geriausių akimirkų Italijoje. O dar gelato ledai… Ledų istorija neatsiejama nuo kelionių. Manoma, jog ledų receptą į Italiją parvežė keliautojas Marco Polo iš savo klajonių po Kiniją, nors įvairius šaldytus desertus su vaisių sultimis, pienu ir medumi skanaudavo ir romėnai. Būkite nusiteikę valgyti DAUG ledų! O nuostabiosios jūros gerybės yra pagaunamos priešais jūsų akis ir po poros akimirkų – patiekalas jūsų lėkštėje. Tai ne tik pramoga jūsų vaikams, bet ir jums patiems.

Planuojant kelionę su vaikais pirmiausiai reikėtų pagalvoti apie keliavimo stilių. Net jei ir yra noras pamatyti kuo daugiau, pagalvokite ar tai patiks jūsų vaikams ir ar užteks jiems jėgų. Todėl reikėtų laiką planuoti taip, kad tarp muziejų ar kitų objektų lankymo veiktumėte ką nors, kas patinka jūsų vaikams – maudytumėtės jūroje, lankytumėtės vaikų pramogų parke, zoologijos sode ir pan.

vidar-nordli-mathisen-yxwBJjtgtUs-unsplash

Vienas iš smagesnių vandens atrakcionų parkų yra įsikūręs ant paties jūros kranto: „AcquaPark Odissea 2000“ – jūsų vaikams vertėtų ten nuvykti. Keliaujant aukščiau link Bario yra gyvūnų traukos ir pramogų parkas – „Zoosafari Fasanolandia“, įsikūręs Fasano mieste, pietų Italijoje. Čia yra ir safario parkas, kuriuo galima keliauti savo transporto priemonėje, o taip pat galima pasivaikščioti po gyvūnų zonas bei gyvūnų parodas. Ši vieta atsidaro nuo 9.30 ir dirba iki 15 valandos, tad puiki pusės dienos pramoga laukia jūsų.

Skrydis iš Vilniaus trunka apie dvi su puse valandos, jei išvengiame persėdimų. Skristi galima iš Vilniaus ir Kauno oro uostų ir tai padaryti galima tokiomis oro linijomis kaip Ryanair, WizzAir, AirBaltic ir kt. Žinodami, kad vienos didžiausių kelionių išlaidų yra lėktuvų bilietai, mes kiekvieną dieną dirbame ieškodami pačių geriausių pasiūlymų, kad Jūs galėtumėte keliauti pigiau. Tad nieko negaiškite ir pradėkite savo kelionę išsirinkdami Jums labiausiai tinkančius aviabiliteus! 

Visi pigūs skrydžiai į Italiją:

Vilnius – Roma

Vilnius – Milanas

Vilnius – Venecija

Kaunas – Riminis

Kaunas – Bolonija

#3 ?? Turkija

Jei ieškote saulėtos vietos, pramogų mažiems ir dideliems, jei domina kultūros įvairovė – Turkija yra vieta, kur turite būti! Baseinai, atrakcionai, saulė, maistas ir pramogos neribojamai… 

Mėnulis ir žvaigždė raudoname fone, seniausių žmonijos ištakų palikimas, kovingos tautos identitetas, platus sijonų sūkūrys sukinio metu, gardus obuolinės arbatos kvapas, išskirtinai išvystyta kurortinio turizmo kultūra, kerinti gamtos galia ir išsaugota autentiška kasdienybė – visa tai puikiai apibūdina atostogas Turkijoje.

kids

Turkijoje Greitai.lt ekspertai rekomenduoja pažinti povandeninį pasaulį, jūros vėžlius ir Egėjo jūros gyventojus. Yra galimybė apsistoti viešbučiuose, kuriuose yra visas vandens atrakcionų parkas. Taip pat išmėginkite ekskursijas į delfinariumus, kuriuos rasite Marmaryje, Alanijoje ir Antalijoje. Turkijoje labai populiari pramoga – parasparniai. Skrydis virš vandens padovanos jums nerealių emocijų. Vaikų mėgstamiausia dalis – piratų laivai, ši pramoga tiktų paskutinei kelionės dienai, nes plaukiojant laivu gali labai stipriai nubučiuoti saulė ir visa likusi kelionė bus paženklinta nemaloniu odos perštėjimu. Na, o geriausioji Turkijos dalis – turkiškas kebabas, neparagauti jo Turkijoje – nusikaltimas. Raskite kebabinę, kur daugiausiai vietinių ir griebkite avienos kebabą.

Skrydžiai į Turkiją:

Vilnius – Stambulas

Vilnius – Antalija

Vilnius – Alanija

Vilnius – Ankara

#2 ?? Graikija

Graikų svetingumas, paslaptingi kaimeliai, nuostabios įlankos, paplūdimiai. Azartiška atrakcija – jog Graikijoje pilna vietelių, kur galima šokinėti nuo uolų tiesiai į žydrąjį vandenį, vaikams tai patinka, bet būtina tėvų priežiūra! Visi šie ingredientai daro šią šalį patraukliu turizmo centru ir kelionėms su vaikais. Ši šalis yra laikoma Vakarų demokratijos, filosofijos, Olimpinių žaidynių, Vakarų literatūros, istoriografijos, politologijos ir svarbių matematinių principų tėvyne. Dramos, tragedijos ir komedijos išmąstytoja, kviečia pakeliauti jos melsvai baltais horizontais. Graikijoje vaikai tikrai mylimi ir mėgstami. Čia yra daug viešbučių su vandens kalneliais, baseinais, skaniausiomis virtuvėmis ir specialiu valgiaraščiu vaikams.

Rekomenduojame aplankyti su vaikais:

Kreta – vandens entuziastų rojus, todėl vaikai, kuriuos sudėtinga iškrapštyti iš vandens, tikrai įvertins pramogų pasirinkimą, o jų tėveliai – nuostabius paplūdimius! Keliauti siūlome išsinuomavus automobilį, tai leis ramiai pamatyti tai, ką norite patys.

Jei vaikai aktyvūs ir pasiruošę kelionei su nuotaika, žygis pėsčiomis po Samarijos tarpeklį jiems tikrai patiks, o sužavėti liks ir suaugusieji.

Nardymas – tai viena iš smagiausių atrakcijų, tai galite padaryti Heraklione esančiame Hersonissos kyšulyje.

„Aquaworld“ – pirmasis Kretos akvariumas, tapęs gyvūnų, kurie yra saugomi ir globojami po sužalojimų kol sugis, namais. Taip pat Graikijoje yra itin modernus akvariumas, kuris Europoje pripažintas didžiausiu – „Cretaquarium“. O dinozaurų aistruoliams siūlome aplankyti priešistorinį nuotykinį Dinozaurų parką. 

children2

Visi skrydžiai į Graikiją:

Vilnius – Atėnai

Vilnius – Rodas

Vilnius – Heraklionas

 

#1 ?? Ispanija

Šiltas klimatas, paplūdimiai, skani virtuvė, ispaniškas ritmas, tai tinka ir jaunam ir vyresniam. Tai nepakartojama šalis pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių ir palikti viską rytojui. Salsos žingsneliu nukeliauti į Barseloną, Valensiją bei Madridą verta ir netgi labai nebrangu. 

Rekomenduojame su vaikais aplankyti:

Cambrills – miestelis nutolęs 100 km nuo Barselonos. Tai ramus kurortinis miestelis, puikiai tinkantis atostostogoms su vaikais. Saulė, žydra jūra, palmės – vaizdas, kurį norėtųsi matyti kasdien. Kelionės traukiniu po Ispaniją neišvengsi, nes tai puiki atrakcija vaikams.

Kalbant apie akvariumus, Ispanijoje verta aplankyti „L‘Aquarium de Barcelona“. Tai jūrų muziejus-akvariumas, įsikūręs Barselonos krantinėje, ir jis yra vienas didžiausių tokio pobūdžio muziejų Europoje.

134484_Barcelona_BarcelonaAquarium-LAquarium_844

Kaktusų parkas „Jardin de Cactus“ – įtraukianti lankytina vieta Guatizoje, čia auga per 1000 kaktusų rūšių iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Atrakcionų parkas – Port Aventura mieste yra įsikūręs vienas įspūdingiausių Europoje pramogų parkų. Port Aventura yra viena svarbiausių lankytinų vietų Kosta Dorados pakrantėje ir trečias pagal dydį atrakcionų parkas Europoje. Atrakcionų parkas buvo atidarytas 1995 m. ir užima 120 ha teritoriją. Port Aventuros nuotykių pasaulį sudaro šešios teminės zonos: Viduržemio jūros pakrantė, Polinezija, Kinija, Meksika, Tolimieji Vakarai ir serialo „Sezamo gatvė“  zona. Laukia tikrai nepakartojami įspūdžiai.

Skrydis į Ispaniją trunka apie tris su puse valandos jei taikotės į Barseloną, o sostinė Madridas pareikalaus persėdimo ir dvigubai prailgins laiką ore. Skristi galima iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Skristi galite su tokiomis oro linijomis, kaip Ryanair, WizzAir, Lufthansa ir kt.

Visi pigūs skrydžiai į Ispaniją:

Vilnius – Barselona

Vilnius – Madridas

Vilnius – Malaga

Vilnius -Maljorka

Kaunas – Žirona

Kaunas – Alikantė

 

 

Užsisakykite oro linijų bilietus čia

Susiję straipsniai

5 baisiausios lankytinos vietos 2022-aisiais metais

Helovinas už kampo! Tradiciškai ši šventė, turinti keltų ištakas, švenčiama visose šalyse. Nenustebkite, jei per Heloviną autobuse susitiksite su ragana ar grįžę namo prie durų sutiksite vaikus, kaulijančius saldainių? Helovino įkvėpti dalijamės penkiomis baisiausioms vietomis, kurias verta aplankyti Europoje ir pasaulyje. Patarimas: kad būtų baisiau, skaitykite išjungę apšvietimą! Paryžiaus…

5 populiariausios atostogų vietos atostogoms su vaikais!

Šiemet atostogų planai gali atrodyti kiek kitaip, nei mes esame įpratę, tačiau tikimės, kad jie netrukus grįš į savo įprastas vėžes! Norėtumėte kuo greičiau pasiimti savo vaikus į nuostabias atostogas? Džiaugiamės galėdami suteikti Jums įkvėpimo, nes net jei šiuo metu skristi sudėtinga… ta akimirka, kai vėl laisvai galėsime keliauti, tikrai ateis. #letsmakeitflysoon.  Štai kaip…

5 populiariausi ir dažniausiai užduodami klausimai apie skrydžius su kūdikiu

Ar esate nėščia, o gal jau sėdite su mažyliu ant savo kelių ir svajojate apie nuostabias atostogas? Šiame tinklaraščio įraše raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie skraidymą su kūdikiu. Geras pasiruošimas yra pusė darbo. Taigi, išnaudokite laisvas minutes ir sužinokite, kokios yra galimybės, ir tai, kaip laisvai galite keliauti su savo kūdikiu. #letsmakeitflysoon.  Kaip skristi su…

5 baisiausios lankytinos vietos 2022-aisiais metais

Helovinas už kampo! Tradiciškai ši šventė, turinti keltų ištakas, švenčiama visose šalyse. Nenustebkite, jei per Heloviną autobuse susitiksite su ragana ar grįžę namo prie durų sutiksite vaikus, kaulijančius saldainių? Helovino įkvėpti dalijamės penkiomis baisiausioms vietomis, kurias verta aplankyti Europoje ir pasaulyje. Patarimas: kad būtų baisiau, skaitykite išjungę apšvietimą! Paryžiaus…

5 populiariausios atostogų vietos atostogoms su vaikais!

Šiemet atostogų planai gali atrodyti kiek kitaip, nei mes esame įpratę, tačiau tikimės, kad jie netrukus grįš į savo įprastas vėžes! Norėtumėte kuo greičiau pasiimti savo vaikus į nuostabias atostogas? Džiaugiamės galėdami suteikti Jums įkvėpimo, nes net jei šiuo metu skristi sudėtinga… ta akimirka, kai vėl laisvai galėsime keliauti, tikrai ateis. #letsmakeitflysoon.  Štai kaip…

5 populiariausi ir dažniausiai užduodami klausimai apie skrydžius su kūdikiu

Ar esate nėščia, o gal jau sėdite su mažyliu ant savo kelių ir svajojate apie nuostabias atostogas? Šiame tinklaraščio įraše raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie skraidymą su kūdikiu. Geras pasiruošimas yra pusė darbo. Taigi, išnaudokite laisvas minutes ir sužinokite, kokios yra galimybės, ir tai, kaip laisvai galite keliauti su savo kūdikiu. #letsmakeitflysoon.  Kaip skristi su…

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai