Į vieną pusę Skrydis atgal

Kaunas - Alikantė

 (Spalis)


Alikantė - Kaunas

Alikantė

Alikantė

Alikantė savo lankytojus stebina ispaniškos kultūros, architektūros ir istorijos deriniu bei nerūpestingu miestiečių gyvenimo būdu. Šis miestas, įsikūręs ant Viduržemio jūros kranto, gali didžiuotis gražiais paplūdimais, istoriniais paminklais, elegantiškomis parduotuvėmis, patraukliais restoranais, barais ir kavinėmis.

Vidutinė temperatūra: Spalis 20 °C
Gyventojų skaičius: 33,175
Laiko zona: GMT +1
Telefono kodas: +34 96
Skrydžiai iš: Kauno, Lietuvos
Skrydžiai į: Alikantę, Ispaniją
Oro uostai: Alicante
{{{"1":"Pr","2":"An","3":"Tr","4":"Kt","5":"Pn","6":"\u0160t","7":"Sk"}[day]}}
{{::flight.iTime}} {{::flight.sFlightNr}}
Galioja:
nuo
{{::flight.sValidFrom}}
iki
{{::flight.sValidTo}}

Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Kauno į Alikantę

Rezervuokite pigius skrydžius maršrutu Kaunas - Alikantė su Greitai.lt mažiausiomis kainomis. Siūlome tiek pigių avialinijų, tokių kaip Wizzair, Ryanair pigius lėktuvų bilietus, tiek ir tradicinių avialinijų aviabilietus.
Tiesioginių skrydžių informacinėje lentelėje pateikta informacija apie aviakompanijų organizuojamus pigius tiesioginius skrydžius maršrutu Kaunas - Alikantė. Pateikti aviakompanijų tvarkaraščiai padeda paprasčiau planuoti kelionę ir rasti pigiausią skrydį kryptimi Kaunas - Alikantė. Žinodami pigių avialinijų tvarkaraštį Kaunas - Alikantė kelionėms, galite tiksliau atlikti pigiausių skrydžių paiešką.
Renkantis pigų skrydį, Greitai.lt pataria atkreipti dėmesį į pigių avialinijų, tokių kaip Ryanair ir Wizzair skrydžių tvarkaraščius. Įprasta, jog pigių skrydžių bendrovės, pigiausius skrydžius organizuoja darbo savaitės metu, taigi ieškant pigių lėktuvo bilietų svarbu orientuotis į savaitės pradžioje ir pabaigoje organizuojamus skrydžius pigiau. Tikintis įsigyti pigiausius aviabilietus, rekomenduojama juos rezervuoti ne vėliau nei 6-8 savaitės iki skrydžio su pigiomis avialinijomis datos.

Geriausi nuomos pasiūlymai Alikantėje