Į vieną pusę Skrydis atgal

Ryga - Londonas

 (Birželis)


Londonas - Ryga

Londonas

Londonas

Londonas – istorinė Anglijos sostinė, daugelį amžių ji buvo Britanijos imperijos širdis. Iki šių dienų Londonas laikomas pasaulio įvykių centru. Miestas taip pat puikiai išsaugojo ir savo istorinį paveldą. Londonas – ideali vieta leisti atostogas tiems, kurie domisi Vakarų kultūros istorija. Be to, šis miestas stebina savo tradicinėmis pramogomis.

Vidutinė temperatūra: Birželis 17 °C
Gyventojų skaičius: 7,556,900
Laiko zona: GMT
Telefono kodas: +44 20
{{{"1":"Pr","2":"An","3":"Tr","4":"Kt","5":"Pn","6":"\u0160t","7":"Sk"}[day]}}
{{::flight.iTime}} {{::flight.sFlightNr}}
Galioja:
nuo
{{::flight.sValidFrom}}
iki
{{::flight.sValidTo}}

Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Rygos į Londoną

Rezervuokite pigius skrydžius maršrutu Ryga - Londonas su Greitai.lt mažiausiomis kainomis. Siūlome tiek pigių avialinijų, tokių kaip Wizzair, Ryanair pigius lėktuvų bilietus, tiek ir tradicinių avialinijų aviabilietus.
Tiesioginių skrydžių informacinėje lentelėje pateikta informacija apie aviakompanijų organizuojamus pigius tiesioginius skrydžius maršrutu Ryga - Londonas. Pateikti aviakompanijų tvarkaraščiai padeda paprasčiau planuoti kelionę ir rasti pigiausią skrydį kryptimi Ryga - Londonas. Žinodami pigių avialinijų tvarkaraštį Ryga - Londonas kelionėms, galite tiksliau atlikti pigiausių skrydžių paiešką.
Renkantis pigų skrydį, Greitai.lt pataria atkreipti dėmesį į pigių avialinijų, tokių kaip Ryanair ir Wizzair skrydžių tvarkaraščius. Įprasta, jog pigių skrydžių bendrovės, pigiausius skrydžius organizuoja darbo savaitės metu, taigi ieškant pigių lėktuvo bilietų svarbu orientuotis į savaitės pradžioje ir pabaigoje organizuojamus skrydžius pigiau. Tikintis įsigyti pigiausius aviabilietus, rekomenduojama juos rezervuoti ne vėliau nei 6-8 savaitės iki skrydžio su pigiomis avialinijomis datos.

Geriausi nuomos pasiūlymai Londone

Kodėl verta keliauti maršrutu Ryga – Londonas?

Apie Londoną dažniausiai kalbame emigracijos kontekste, kadangi tai yra miestas, ypač patrauklus emigrantams iš įvairių šalių, atvykstantiems į Angliją dirbti. Tačiau nereikia manyti, kad Londonas masina tik emigrantus, Londonas yra ir labai patrauklus miestas turistams, kadangi čia tikrai rasite, ką pamatyti, kur nueiti ir kaip turiningai praleisti atostogas. Taigi, kuo, išskyrus emigraciją, turistus vilioja Londonas ir kodėl Ryga–Londonas skrydžiai tokie populiarūs, o Ryga– Londonas lėktuvų bilietai išperkami vos ne akimirksniu?
Anot Legendos, Londoną įkūrė karalius Ludas. Piktieji burtininkai siuntė įvairias negandas į karaliaus Ludo valdas, tačiau karalius šias negandas įveikdavo ir paslėpdavo akmeninėje skrynioje. Legenda pasakoja, jog negandos sugrįžtų, jeigu Londono bokštą, daugeliui žinomą tiesiog kaip Tauerį, paliktų paskutinis juodvarnis. Būtent todėl šie paukščiai tvirtovės prižiūrėtojų yra labai saugomi bei globojami.
Meno gerbėjams Londonas tikras rojus! Kodėl? Šiame mieste veikia net apie 160 muziejų, apie šimtą teatrų ir net apie 80 parkų.
Londonas – labai didžiulis miestas, tačiau čia puikiai išvystyta susisiekimo infrastruktūra, tad nesunkiai pasieksite norimus aplankyti objektus. Tiesa, būtent Londone buvo atidaryta pirmoji metro linija pasaulyje. Ši susisiekimo priemonė šiandien Londone yra pati greičiausia ir patogiausia. Keliaujantys į Londoną turėtų žinoti, kad verta įsigyti London Pass – Londono miesto kortelę, suteikiančią teisę nemokamai apsilankyti net daugiau kaip 60 įvairių lankytinų vietų. Kortelių galiojimo laikas pasirenkamas: 1, 2, 3 arba 6 dienos. Priklausomai nuo to kinta ir kortelės kaina, vienos dienos kortelė kainuoja 47 svarus.
Mėgstantys lankytis muziejuose Londone tikrai turės ką veikti, juo labiau kad čia dauguma muziejų yra nemokami. Siūlome būtinai aplankyti šiuos muziejus: Britų muziejų, Nacionalinę galeriją, milijoninių turistų srautų iš viso pasaulio sulaukiantį vaškinių figūrų Madam Tiuso muziejų, Londono muziejų, Karo muziejų ir kt.
Visa, kas paminėta, yra tik maža dalelė to, ką pamatysite Londone! Ryga–Londonas – žinių, naujovių, įdomybių ištroškusiems!

Kur apsistoti Londone?

Ar galite aptikėti, kad Londone veikia gerokai per du tūkstančius apgyvendinimo įstaigų?! Kiekvienas čia pasirinks tai, kas atitiks jo galimybes ir norus. Tačiau kalbant apie viešbučių kainas Londone, tai reikia pastebėti, jog jos šiek tiek „kandžiojasi“, ypač prabangiuose viešbučiuose. Už nakvynę penkių žvaigždučių viešbutyje Londone vidutiniškai teks sumokėti apie 460 eurų už naktį. Palyginti su daugelio kitų Europos šalių sostinių viešbučių kainomis, tai šioji yra labai aukšta. Iš geriausiai vertinamų reikia paminėti šiuos: „Egerton House“, „Haymarket Hotel“ ir „ 41“.
Tačiau komfortiškai pailsėsite ir puikiuose keturių žvaigždučių viešbučiuose, kur už nakvynę jau mokėsite gerokai mažiau – vidutiniškai 248 eurus už naktį. Geriausiai vertinami yra: „Apex Temple Court Hotel“, „Amba Hotel Charing Cross“, Cheval Harrington Court ar South Kensington“. O naktis trijų žvaigždučių viešbutyje vidutiniškai kainuos 137 eurus. Geriausi yra šie: „The Captain Cook“, „Rue Saint Jacques Guest House“.

Kur apsipirkti Londone?

Ryga Londonas skrydžiai labai patrauklūs apsipirkimo entuziastams, o Ryga Londonas lėktuvų bilietai, ypač jei pasiūlomi mažesne kaina, yra išgraibstomi tų, kurie keliauja apsipirkimo tikslu.
Apsipirkimo vietų Londone tikrai nereikės ilgai ieškoti. Juk tikrai daugelio keliaujančiųjų į Londoną vienas iš tikslų yra apsipirkti.
Oksfordo gatvėje rasite visas parduotuves, kokių tik norite: nuo pačių pigiausių iki neįtikėtinai brangių. O patys prabangiausi prekybos centrai yra „Harrods“, „Selfridges“, „Harvey Nickols“.
Kovent Garden – čia rasite daugybę parduotuvėlių ir puikių vietų pavalgyti. Taip pat čia veikia ir turgus.

Kur pavalgyti Londone?

Kavinių ir restoranų pasirinkimas Londone leis Jums pasirinkti, kokios šalies virtuvės patiekalų norite paragauti.
Taip pat Londone gausu picerijų, greito maisto restoranėlių.
Tiesa, Londone kone ant kiekvieno kampo rasite ir garsiojo Jamie Oliver restoranų, tad jei esate jo fanas ar norite gardžiai pavalgyti – užsukite, ypač rekomenduojami jo itališkų patiekalų restoranai.