Į vieną pusę Skrydis atgal

Vilnius - Berlynas

 (Birželis)


Berlynas - Vilnius

Berlynas

Berlynas

Vokietijos sostinė Berlynas turistams gali pasiūlyti daug dėmesio vertų vietų. Besisvečiuojant šiame mieste, garsėjančiame Berlyno siena, kuri kadaise skyrė Rytus ir Vakarus, užlieja nostalgija. Nors sienos jau seniai nebėra, jos istorija vis dar juntama. Miestas nuo seno žinomas kaip linksma ir energija pulsuojanti vieta. Berlyne tiek dieną, tiek naktį rasite, ką veikti.

Vidutinė temperatūra: Birželis 17 °C
Gyventojų skaičius: 3,431,700
Laiko zona: GMT +1
Telefono kodas: +49 30
Skrydžiai iš: Vilniaus, Lietuvos
Skrydžiai į: Berlyną, Vokietiją
Oro uostai: Brandenburg, Schoenefeld, Tegel
{{{"1":"Pr","2":"An","3":"Tr","4":"Kt","5":"Pn","6":"\u0160t","7":"Sk"}[day]}}
{{::flight.iTime}} {{::flight.sFlightNr}}
Galioja:
nuo
{{::flight.sValidFrom}}
iki
{{::flight.sValidTo}}

Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Berlyną

Rezervuokite pigius skrydžius maršrutu Vilnius - Berlynas su Greitai.lt mažiausiomis kainomis. Siūlome tiek pigių avialinijų, tokių kaip Wizzair, Ryanair pigius lėktuvų bilietus, tiek ir tradicinių avialinijų aviabilietus.
Tiesioginių skrydžių informacinėje lentelėje pateikta informacija apie aviakompanijų organizuojamus pigius tiesioginius skrydžius maršrutu Vilnius - Berlynas. Pateikti aviakompanijų tvarkaraščiai padeda paprasčiau planuoti kelionę ir rasti pigiausią skrydį kryptimi Vilnius - Berlynas. Žinodami pigių avialinijų tvarkaraštį Vilnius - Berlynas kelionėms, galite tiksliau atlikti pigiausių skrydžių paiešką.
Renkantis pigų skrydį, Greitai.lt pataria atkreipti dėmesį į pigių avialinijų, tokių kaip Ryanair ir Wizzair skrydžių tvarkaraščius. Įprasta, jog pigių skrydžių bendrovės, pigiausius skrydžius organizuoja darbo savaitės metu, taigi ieškant pigių lėktuvo bilietų svarbu orientuotis į savaitės pradžioje ir pabaigoje organizuojamus skrydžius pigiau. Tikintis įsigyti pigiausius aviabilietus, rekomenduojama juos rezervuoti ne vėliau nei 6-8 savaitės iki skrydžio su pigiomis avialinijomis datos.

Geriausi nuomos pasiūlymai Berlyne

Kodėl verta keliauti maršrutu Vilnius – Berlynas?

Berlynas – miestas, kurį bent kartą gyvenime privalo aplankyti visi. Gera žinia yra ta, jog tam dabar itin palankus metas, nes Vilnius Berlynas lėktuvų bilietai yra rekordiškai pigūs. Kartą apsilankius Berlyne norisi į jį sugrįžti dar ir dar. Kodėl gi ne? Juk Vokietijos sostinėje yra nesuskaičiuojama galybė lankytinų vietų. Būtų sunkiai įmanoma išvardinti visus muziejus, kurie pritraukia didžiules turistų minias iš viso pasaulio. Ką jau kalbėti apie garsiąją Berlyno katedrą – tai tikras Berlyno perlas. Tad, jei Vilnius – Berlynas kelionių kryptis dar nebuvo jūsų planuose – įtraukite ją dabar pat.

Kur apsistoti Berlyne?

Berlynas yra itin draugiškas miestas turistams. Tai įrodo didelis viešbučių pasirinkimas. Čia jų yra pačių įvairiausių tipų. Berlyne ras vietą ir bohemiškos sielos keliautojai, ir prabangos ieškantys verslininkai, ir tiesiog drauge keliaujančios šeimos. Vis dėlto, kurį viešbutį iš tokios gausybės pasirinkti? Kelionių ekspertai rekomenduoja „Hotel de Rome Rocco Franco“. Šis viešbutis turi penkias žvaigždutes. Tai reiškia, jog svečiams garantuota pati aukščiausia kokybė bei prabanga. Dar vienas rekomenduotinas pasirinkimas yra „Hotel Honigmond“. Elegantiškas šio viešbučio interjeras leis jaustis ypatingais svečiais ir mėgautis viešnage nuostabiame Berlyno mieste. Jei nei vienas iš šių dviejų viešbučių nepasirodė tinkamas – apsvarstykite „Hotel Amano“ kandidatūrą. Tai puikaus dizaino viešbutis, kuris tiks kruopščiai planuojantiems savo išlaidas keliautojams. Tad, jei Vilnius – Berlynas bilietai jau nupirkti, išsirinkite ir kurį nors vieną iš daugelio puikių viešbučių, esančių Berlyne. Juk patogiai keliauti yra taip svarbu, nes nuo to priklauso, ar jausimės gerai bei turėsime pakankamai jėgų apžiūrėti miestą.

Kur apsipirkti Berlyne?

Kokios kelionės be suvenyrų? Jų tikrai nebus sunku surasti Vokietijos sostinėje – Berlyne. Visi turistai turėtų užsukti į „Alexa“ prekybos centrą. Šis patogus bei erdvus prekybos centras yra idealus tiems, kurie nori atnaujinti savo rūbų spintą. „Alexa“ prekybos centre gausu pačių įvairiausių drabužių modelių. Zara, Vero Moda, Mango, Levi, Bijou Brigitte, Quicksilver, Esprit yra tik keli prekės ženklai, kuriuos galite rasti po „Alexa“ prekybos centro stogu. Akivaizdu, jog skrydžiai Vilnius Berlynas turėtų itin dominti tuos, kurie visuomet siekia būti madingi bei stilingi. Dar vienas Berlyno prekybos centras tikrai vertas dėmesio yra „Mall of Berlin“. Šiame milžiniškame prekybos centre galima rasti įvairių restoranų, parduotuvių bei parduotuvėlių. Užsukus į „Mall of Berlin“ lengva jame praleisti visą popietę, o gal net ir visą dieną. Žinoma, lankantis Berlyne būtų nuodėmė neaplankyti nesuskaičiuojamos galybės mažų krautuvėlių, kurias galima rasti tiesiog vaikščiojant šio miesto gatvėmis. Tokios krautuvėlės yra bene geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško unikalių suvenyrų.

Kur pavalgyti Londone?

Tikra tiesa, jog vokiečiai mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti. Tuo įsitikinti galima apsilankius Berlyne. Tad, jei ir jūs vertinate gerą maistą, Vilnius – Berlynas skrydžiai turėtų būti jūsų kelionių planų sąraše. Maisto ekspertai vieningai sutaria, jog „Grill Royal“ yra vienas geriausių pasirinkimų. Taip pat rekomenduojame užsukti į „Restaurant Tim Raue“, nes ši vieta pasižymi ypatingu interjeru. Tai taip pat puiki vieta romantiškiems susitikimams! Jei ieškote iš tiesų prabangaus restorano – atkreipkite dėmesį į „Borchardt“. Viskas šiame restorane primena apie aukštą jo klasę bei prabangą. Meniu „Borchardt“ restorane taip pat ne ką mažiau išskirtinis. Nusivylęs neliks nei vienas. Tuo tarpu, užsukti į šį restoraną norėsis dar ir dar kartą.