Į vieną pusę Skrydis atgal

Vilnius - Stokholmas

 (Gegužė)


Stokholmas - Vilnius

Stokholmas

Stokholmas

Apsilankę Stokholme, pastebėsite, kad tai nėra įprastas miestas. Jis – istorija alsuojantis didmiestis su plačiais vandenkeliais, elegantiškomis parduotuvėlėmis, parkais ir gyvybingu centru. Švedijos sostinėje Jums tikrai neteks alkti – čia gausu aukšto lygio restoranų. Stokholme praleistų atostogų tikrai nepamiršite.

Vidutinė temperatūra: Gegužė 11 °C
Gyventojų skaičius: 818,603
Laiko zona: GMT +1
Telefono kodas: +46 8
Skrydžiai iš: Vilniaus, Lietuvos
Skrydžiai į: Stokholmą, Švediją
Oro uostai: Arlanda, Bromma, Hasslo, Skavsta
{{{"1":"Pr","2":"An","3":"Tr","4":"Kt","5":"Pn","6":"\u0160t","7":"Sk"}[day]}}
{{::flight.iTime}} {{::flight.sFlightNr}}
Galioja:
nuo
{{::flight.sValidFrom}}
iki
{{::flight.sValidTo}}

Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Stokholmą

Rezervuokite pigius skrydžius maršrutu Vilnius - Stokholmas su Greitai.lt mažiausiomis kainomis. Siūlome tiek pigių avialinijų, tokių kaip Wizzair, Ryanair pigius lėktuvų bilietus, tiek ir tradicinių avialinijų aviabilietus.
Tiesioginių skrydžių informacinėje lentelėje pateikta informacija apie aviakompanijų organizuojamus pigius tiesioginius skrydžius maršrutu Vilnius - Stokholmas. Pateikti aviakompanijų tvarkaraščiai padeda paprasčiau planuoti kelionę ir rasti pigiausią skrydį kryptimi Vilnius - Stokholmas. Žinodami pigių avialinijų tvarkaraštį Vilnius - Stokholmas kelionėms, galite tiksliau atlikti pigiausių skrydžių paiešką.
Renkantis pigų skrydį, Greitai.lt pataria atkreipti dėmesį į pigių avialinijų, tokių kaip Ryanair ir Wizzair skrydžių tvarkaraščius. Įprasta, jog pigių skrydžių bendrovės, pigiausius skrydžius organizuoja darbo savaitės metu, taigi ieškant pigių lėktuvo bilietų svarbu orientuotis į savaitės pradžioje ir pabaigoje organizuojamus skrydžius pigiau. Tikintis įsigyti pigiausius aviabilietus, rekomenduojama juos rezervuoti ne vėliau nei 6-8 savaitės iki skrydžio su pigiomis avialinijomis datos.

Geriausi nuomos pasiūlymai Stokholme

Kodėl verta keliauti maršrutu Vilnius – Stokholmas?

Vilnius–Stokholmas maršrutas labai populiarus, kadangi Stokholmas nesunkiai pasiekiamas iš Lietuvos, šis miestas gausus lankytinų vietų, jis mums asocijuojasi su nuostabiomis Lindgren pasakomis, primenančiomis vaikystę ir pan. Vilnius–Stokholmas skrydžiai gana dažni, o Vilnius–Stokholmas lėktuvų bilietai neretai pasiūlomi labai patraukliomis kainomis. Tad nedelskite ir suplanuokite puikias atostogas. Taigi, kodėl verta keliauti į Stokholmą ir ką jame pamatyti?
Viešėdami Stokholme aplankykite miesto rotušę. Čia turėsite galimybę užlipti į bokštą ir pasigrožėti nepaprastai gražia Stokholmo panorama.
Užsukite ir į pačią seniausią miesto lankytiną vietą – Gamla Stan. Drauge tai ir geriausiai išsilaikęs pasaulyje viduramžio miestų centras. Ši vieta primins pasaką: jaukios siauros gatvelės, vingiuojančios dailiomis linijomis. Jose įsikūrę daugybė antikvariatų, amatininkų parduotuvėlių, meno galerijų, kavinių, kuriose jaukiai praleisite laiką. Gamla Stan yra ir Stokholmo katedra, kurią taip pat rekomenduojame aplankyti.
Keliaujantys su vaikučiais, turėtų aplankyti Djurgården salą, kurioje rasite Pepės Ilgakojinės namelį! Juk tikriausiai beveik visi vaikučiai žino, kas yra toji Pepė Ilgakojinė. Tai mažiesiems bus puiki atrakcija.
Užsukite į Stokholmo karališkuosius rūmus, kuriuose net šeši šimtai kambarių! Didelį įspūdį paliks ir „Vasa“ muziejus, kuriame eksponuojami XVII amžiaus laivai, iš kurių 95 procentus sudaro originalai.
Meno gerbėjai turėtų užsukti į „Moderna Museet“ – tai XX amžiaus meno muziejus. Jame rasite ir visiems puikiai žinomų dailininkų darbų, pavyzdžiui, Dali, Picasso, Matisse ir kt. Taip pat aplankykite ir Nacionalinį muziejų, kuriame gausu paveikslų, skulptūrų, rankdarbių ir kt.
Būtinai siūlome pasiplaukioti laivu ir apžiūrėti Stokholmą iš vandens. Tai puiki atrakcija, vaizdas bus nepakartojamas. Ilgam įsiminsite šią kelionę.
Taigi, Vilnius Stokholmas skrydžiai yra idealus pasirinkimas ir romantikams, ir meno gerbėjams.

Kur apsistoti Stokholme?

Stokholme rasite daug puikių viešbučių, kuriuose pailsėsite po turiningos Stokholme praleistos dienos. Norėdami didžiausios prabangos ir komforto, pasirinkite penkių žvaigždučių viešbutį. Naktis šios kategorijos viešbutyje Jums kainuos nuo 200 eurų už naktį. Geriausiai vertinami šie penkių žvaigždučių viešbučiai: „Grand Hotel Stockholm“, „Nobis Hotel“, „Lydmar Hotel“. Penkių žvaigždučių viešbučiuose Jus sups prabanga, labai malonus aptarnavimas, daug papildomų paslaugų, o viešbučių baruose, restoranuose Jums bus patiekti gardžiausi patiekalai.
Norintys į nakvynę investuoti mažiau, gali rinktis puikius trijų žvaigždučių viešbučius. Iš geriausiai vertinamų siūlome šiuos: „Central Hotel“, „Hotel Hellstens Malmgard“, „Sky Hotel Apartments“ ir kt. Naktis šiuose viešbučiuose kainuos 100–200 eurų. Trijų žvaigždučių viešbučiuose taip pat pailsėsite ne mažiau komfortiškai ir patogiai.

Kur apsipirkti Stokholme?

Stokholmas neretai pavadinamas norinčiųjų apsipirkti rojumi. Vilnius Stokholmas lėktuvų bilietai masina apsipirkimo entuziastus. Jei norite apsipirkti, įsidėmėkite du Stokholmo rajonus: Drottninggatan ir Sodermalm. Pirmajame rajone praktiškai vienas šalia kito įsikūrę trys pagrindiniai Stokholmo prekybos centrai: PUB, „Gallerian“ ir „Nordiska Kompaniet“. Ypač didelio lankytojų srauto jie sulaukia išpardavimų laikotarpiu. Antrajame iš minėtų rajonų susitelkę nedidukai dizainerių butikai, vintažinės parduotuvėlės, todėl jei mėgstate vintažą, unikalumą, išskirtinumą, šiame rajone tiktai turėsite ką veikti! Jei norite pakliūti į išpardavimus, keliaukite čia sausio mėnesį.

Kur pavalgyti Stokholme?

Stokholme daug puikių pavalgyti, tačiau kainos čia gana aukštos. Tiek vietinių, tiek turistų puikiai vertinamas restoranas „Frantzén/Lindeberg“.
Švediška virtuvė garsėja paprastumu, dominuoja švieži produktai, vengiama šaldytos produkcijos. Visgi šiuolaikinės technologijos, kitų pasaulio virtuvių įtaką tai keičia.
Rekomenduojame dvi puikias vietas pavalgyti Stokholme – tai Södermalm ir Kungsholmen salos, čia maitinimo įstaigos vertinamos ir vietinių, ir turistų.