Į vieną pusę Skrydis atgal

Vilnius - Tenerifė

 (Sausis)


Tenerifė - Vilnius

Tenerifė

Tenerifė

Tenerifė yra didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne prie Afrikos krantų. Čia Jūsų laukia saulėti balto smėlio paplūdimiai, būtent tokie, kokių ir galima tikėtis iš tokios populiarios atostogų vietos. Už keleto kilometrų stūkso snieguota Teide kalno viršūnė. Tenerifės sala garsėja savo naktiniu gyvenimu.

Vidutinė temperatūra: Sausis 19 °C
Gyventojų skaičius: 886,033
Laiko zona: GMT
Telefono kodas: +34 922
Skrydžiai iš: Vilniaus, Lietuvos
Skrydžiai į: Tenerifę, Ispaniją
{{{"1":"Pr","2":"An","3":"Tr","4":"Kt","5":"Pn","6":"\u0160t","7":"Sk"}[day]}}
{{::flight.iTime}} {{::flight.sFlightNr}}
Galioja:
nuo
{{::flight.sValidFrom}}
iki
{{::flight.sValidTo}}

Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Tenerifę

Rezervuokite pigius skrydžius maršrutu Vilnius - Tenerifė su Greitai.lt mažiausiomis kainomis. Siūlome tiek pigių avialinijų, tokių kaip Wizzair, Ryanair pigius lėktuvų bilietus, tiek ir tradicinių avialinijų aviabilietus.
Tiesioginių skrydžių informacinėje lentelėje pateikta informacija apie aviakompanijų organizuojamus pigius tiesioginius skrydžius maršrutu Vilnius - Tenerifė. Pateikti aviakompanijų tvarkaraščiai padeda paprasčiau planuoti kelionę ir rasti pigiausią skrydį kryptimi Vilnius - Tenerifė. Žinodami pigių avialinijų tvarkaraštį Vilnius - Tenerifė kelionėms, galite tiksliau atlikti pigiausių skrydžių paiešką.
Renkantis pigų skrydį, Greitai.lt pataria atkreipti dėmesį į pigių avialinijų, tokių kaip Ryanair ir Wizzair skrydžių tvarkaraščius. Įprasta, jog pigių skrydžių bendrovės, pigiausius skrydžius organizuoja darbo savaitės metu, taigi ieškant pigių lėktuvo bilietų svarbu orientuotis į savaitės pradžioje ir pabaigoje organizuojamus skrydžius pigiau. Tikintis įsigyti pigiausius aviabilietus, rekomenduojama juos rezervuoti ne vėliau nei 6-8 savaitės iki skrydžio su pigiomis avialinijomis datos.

Geriausi nuomos pasiūlymai Tenerifėje