Pigūs AirBaltic skrydžiai

AirBaltic skrydžiai

Ieškote pigių skrydžių su AirBaltic? Su Greitai.lt lengvai atrasite geriausius AirBaltic skrydžių pasiūlymus Jums tinkamiausiomis datomis. Naudokitės nuorodomis pateiktomis apačioje arba mūsų ilgai tobulinta paieškos sistema ir per kelias minutes išsirinksite geriausią pasiūlymą!

Let's make it fly again...

Oro linijų bendrovė airBaltic remdamasi Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) patarimais, siekdama sumažinti virusų plitimą, įdiegė naujas sveikatos priežiūros priemones. Maloniai prašome visų keliautojų elgtis atsakingai ir laikytis šių taisyklių, kad apsaugotumėte savo ir kitų keliautojų sveikatą.

AirBaltic skrydžiai

Rinkis tiesioginius skrydžius arba patogius jungiamuosius skrydžius per Rygą kartu su AirBaltic.

AirBaltic avialinijos įkurtos 1995 ir didžiausia jos akcininkė – Latvijos valstybė. AirBaltic jau ne vienerius metus tituluojama pačia punktualiausia oro linijų bendrove Europoje.

AirBaltic orlaivių parką sudaro vienas iš pasaulyje ekologiškiausių komercinių orlaivių – Airbus A220-300. Šiuo metu airBaltic vykdo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių – Rygos (Latvija), Vilniaus (Lietuva) ir Talino (Estija).

Norite sužinoti daugiau apie :Kryptys

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai