AirBaltic

Pigūs „airBaltic“ skrydžiai

Pigūs „airBaltic“ skrydžiai

Ieškote pigių skrydžių Baltijos šalyse, Europoje, Vidurio Rytuose ir toliau? Rinkitės Latvijos oro vežėją „airBaltic“! „airBaltic“ skraidina daugiau nei 70 krypčių! Šiuo metu „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių – Rygos (Latvija), Vilniaus (Lietuva) ir Talino (Estija). Rinkitės tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir skriskite į tokius Europos miestus kaip Amsterdamas, Oslas, Paryžius… O jeigu skrisite iš Rygos, tiesioginių skrydžių dar daugiau!

Populiariausios „airBaltic“ kryptys

Skrisk su „airBaltic“

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ buvo įsteigta 1995 m. Didžiausia jų akcininkė – Latvijos valstybė. „airBaltic“ jau ne vienus metus yra tituluojama pačia punktualiausia oro linijų bendrove Europoje. Tai pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, konkurencingomis kainomis vykdanti skrydžius Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Vidurinių Rytų šalyse. Kad praplėstų savo skrydžių tinklą tiek Vakaruose, tiek Rytuose, bendrovė „airBaltic“ bendradarbiauja su daugybe kitų skrydžių bendrovių, tarp kurių – „Air France“, „Austrian Airlines“, „Emirates“, „Etihad Airways“, „Lufthansa“ ir kt. Rinkitės tiesioginius skrydžius arba patogius jungiamuosius skrydžius per Rygą kartu su „airBaltic“.

Kodėl verta skristi su „airBaltic“

  • Kai klimato kaita tampa svarbiu šių laikų iššūkiu ir siekiama keliauti atsakingai, „airBaltic“ deda pastangas, kad jos skrydžiai būtų mažiau taršūs, todėl, atnaujinusi savo lėktuvų parką (ypač įsigijusi ekologiškų „Airbus A220-300“ lėktuvų), nuo 2008 m. išmetamo anglies dvideginio kiekio buvo sumažinta net 33 %.
  • Užsisakydami bilietus, gali pasirinkti savo poreikius atitinkantį bilieto tipą.
  • Galimybė užsisakyti vietą ir maistą lėktuve iš anksto. Taip pat galima užsisakyti papildomą vietą lėktuve, jeigu norite sėdėti kartu su artimais žmonėmis arba jeigu pageidaujate daugiau patogumo ir privatumo.
  • Patogi registracija į skrydį internetu.
  • Galimybė gauti kompensaciją už vėluojantį bagažą ar atšauktą skrydį.

Geriausi „airBaltic“ skrydžiai

Norite sužinoti daugiau apie :Pasiūlymai

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai