AirBaltic

„airBaltic“ bagažas

Bagažo taisyklės „airBaltic“ skrydžiuose

Užsisakydami skrydžio bilietus, visada prieiname etapą, kai reikia nuspręsti, kiek galime su savimi pasiimti bagažo. Kad būtų lengviau apsispręsti ir lengviau pasiruošti kelionei, pateikiame „airBaltic“ bagažo taisykles. Vis dėlto rekomenduojame prieš kelionę dar kartą pasitikslinti „airBaltic“ svetainėje, nes bagažo vežimo taisyklės gali būti pasikeitusios.

Rankinis bagažas: keliaukite patogiai!

  • Skrendant ekonomine „airBaltic“ klase, į saloną galima pasiimti du bagažo vienetus, bendrai neviršijančius 8 kg svorio. 1 rankinio bagažo vieneto dydis turi būti ne didesnis nei 55 x 40 x 23 cm, o kito – 30 x 40 x 10 cm.

Esant poreikiui, už papildomą mokestį rankinio bagažo svorį galima padidinti iki 12 kg (bagažo vienetų matmenys nesikeičia).

  • Verslo klasėje galima vežtis 2 rankinio bagažo vienetus ir 1 asmeninį daiktą.

„airBaltic“ registruotasis bagažas

„airBaltic“ skrydžiuose didžiausias vieno registruoto bagažo vieneto svoris yra 23 kg, o matmenys – 100 x 50 x 80 cm.

  • Skrendant ekonomine klase (įsigijus „GREEN plus“ ir „CLASSIC“ tipo bilietus) nemokamai leidžiama vežti 1 registruoto bagažo vienetą, kurio bendras svoris negali viršyti 23 kg. Su „GREEN“ tipo bilietu registruotas bagažas yra mokamas.
  • Skrendant verslo klase („BUSINESS“ ir „BUSINESS light“) leidžiama vežtis 2 lagaminus, kurių abiejų bendras svoris negali viršyti 46 kg.

Jeigu registruoto bagažo vienetas yra didesnis, nei leidžiami 100 x 50 x 80 cm matmenys, toks bagažas yra laikomas stambiu bagažu ir jam bus pritaikytas 60 EUR bagažo mokestis į vieną pusę.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai