AirBaltic

„airBaltic“ registracija į skrydį

Registracija į „airBaltic“ skrydį

Artėja skrydžio diena. Dar vienas svarbus žingsnis, kurį reikia atlikti prieš pradedant kelionę, tai yra registracija į skrydį. Į „airBaltic“ skrydžius registruotis galima dviem būdais: internetu ir oro uoste.

Registracija internetu

Norėdami išvengti eilių oro uoste, registruokitės į skrydį internetu. Registracija internetu į „airBaltic“ vykdomus skrydžius prasideda likus 5 dienoms iki numatyto skrydžio išvykimo laiko, jeigu yra rezervuota vieta lėktuve. Iš anksto nepasirinkus vietos lėktuve, registruotis leidžiama likus 36 valandoms. Turėkite atsispausdinę įlaipinimo kortelę ir galite eiti tiesiai prie bagažo atidavimo stalo arba, jeigu neturite registruoto bagažo, eiti prie saugos patikros.

Registracija oro uoste

Kad suspėtumėte į savo skrydį, turite atvykti į oro uostą likus bent porai valandų iki skrydžio.

Jeigu nepasinaudojote galimybe užsiregistruoti į skrydį internetu arba naudojantis savarankiškos elektroninės registracijos terminalu oro uoste, į skrydį turėsite registruotis oro uoste prie registracijos stalo. Tokiu atveju vienam keleiviui bus taikomas 35 EUR registracijos mokestis.

Išimtys, dėl kurių registracijos oro uoste mokestis nėra taikomas, yra pateiktos čia.

Įlaipinimas į lėktuvą

Įlaipinimo vartai yra uždaromi likus 40 minučių (ekonominės klasės keleiviams) ir 30 minučių (verslo klasės keleiviams) iki išvykimo. Prieš lipdami į lėktuvą, turėkite su savimi įlaipinimo kortelę, kuri gali būti šių formatų:

  • atspausdintą įlaipinimo kortelę (A4 formatu), kurią gaunate užsiregistravę internetu;
  • mobili įlaipinimo kortelė (su QR kodu), kurią gaunate užsiregistravę internetu (PDF formatu arba parodant mobiliajame prietaise);
  • „PassBook“ arba „PassWallet“, kurią gaunate užsiregistravę internetu (pkpass formatu);
  • atspausdinta įlaipinimo kortelė, kurią gaunate užsiregistravę oro uoste prie registracijos stalo. Mokestis – 35 EUR. Užsiregistravus į skrydį internetu įlaipinimo kortelę prie registracijos stalo galima gauti nemokamai.

 

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai