Aanbiedingen-KLM-Dreamliner

Pigūs KLM skrydžiai

Nuo

Palyginkite ir raskite geriausius KLM skrydžius

Ar norite patogiai skristi visame pasaulyje su KLM?  Ar galvojate apie KLM skrydžių užsakymą? Užsisakykite KLM lėktuvų bilietus Greitai.lt. Naudodamiesi mūsų puslapiu greitai ir patogiai rasite KLM skrydžius visomis siūlomomis kryptimis, o unikali paieškos sistema leis jums palyginti kainas su kitų aviakompanijų pasiūlymais. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad savo pasirinktą dieną radote geriausią pasiūlymą. Visi pigūs KLM lėktuvų bilietai vienoje vietoje. Užsisakyk skrydį su KLM jau šiandien ir mėgaukis kelione!

Top KLM kryptys

Apie KLM

Mėlyna, pažįstama ir olandiška: tai yra mūsų „Koninklijke Luchtvaart Maatschappij KLM“. Tai seniausia oro linijų bendrovė, vis dar išlaikiusi savo pradinį pavadinimą. Aviakompanija buvo įkurta 1919 m., O nuo 2004 m. KLM priklauso „AIR FRANCE KLM“ grupei. Jie kartu yra didžiausia Europos aviacijos grupė, turinti beveik 600 orlaivių ir kasdien skraidanti iš Schipholio į daugiau nei 150 vietų maždaug 100 šalių. Schiphol yra KLM namų bazė ir yra vienas iš keturių svarbiausių oro uostų Europos Sąjungoje. Neseniai KLM gavo „Skytrax World Airlines“ apdovanojimų apdovanojimą už geriausią verslo klasės sėdynę Europoje 2018.

KLM pasaulinės savaitės

Paprastai KLM pasaulinėmis savaitėmis  galime džiaugtis kiekvieną rugsėjį ir sausį . Kai tiksliai laukia „KLM World Deal“ savaitės. Tai dažnai lieka staigmena iki veiksmo pradžios, kurią savaitę jie tiksliai nukrenta. 2018 m. Rugsėjo 6 d., Ketvirtadienį, prasidėjo „KLM World Deal Weeks“ savaitės. O šiemet 2019 m. Jie prasidėjo sausio 10 d. Tada galite užsisakyti KLM skrydžius su nuolaida pasaulyje į daugiau nei 100 krypčių. Šiame puslapyje stebėkite „KLM World Deal Weeks“ ir „KLM“ pasiūlymų atnaujinimus.

KLM siūlo

Be „KLM World Deal Weeks“, dažnai kartu su KLM siūlome ir kitus pasiūlymus. Nenori nieko praleisti? Peržiūrėkite naujausius KLM pasiūlymus šiame puslapyje ir užsisakykite pigius pigius KLM skrydžius. Palyginkite KLM skrydžius su kitomis oro linijomis ir pasirinkite geriausią pasiūlymą. Taip pat yra laikinų KLM pasiūlymų, tokių kaip „KLM World Deal Weeks“ ir „KLM Five Days Benefit“. Peržiūrėkite šiuos puslapius, norėdami rasti geriausius KLM skrydžius!

Paskutinis atnaujinimas: 2018 m. Rugsėjo mėn

Kodėl verta skristi su KLM

 • Tiesioginiai skrydžiai į daugiau nei 150 vietų visame pasaulyje
 • Punktuali oro linijų bendrovė
 • Tvariausia oro linijų bendrovė 12 metų iš eilės 2016 m
 • Palankus skrydžių laikas
 • Saugiausia oro linijų bendrovė Europoje (2016 m.)


KLM Flying Blue – uždirbkite mylių su KLM skrydžiais

Skraidymas su KLM yra apdovanotas. Jūs uždirbate mylią su „ KLM Flying Blue“ lojalumo programa  . Ir kuo daugiau mylių turite; tuo daugiau naudos gausi. Su išsaugota KLM mylia galite užsisakyti skrydžius, persikelti, pasirinkti papildomą vietą kojoms arba užsisakyti nakvynę prabangiame viešbutyje. Tiesą sakant, „KLM Flying Blue“ gali būti naudingi visiems. Neabejotinai gera priežastis rezervuoti KLM skrydžius. Prisiregistruokite šiandien, nes tai yra visiškai nemokama.

Ar žinojai, kad KLM:

 • 2014 metais atšventė 95-ąjį gimtadienį
 • pirmąjį skrydį iš Amsterdamo į Londoną padarė 1920 m
 • yra vienas didžiausių gyvūnų vežėjų
 • per dieną perveža 55 000 žmonių
 • yra punktualus: daugiau nei 88% KLM skrydžių atvyksta laiku
 • dirba beveik 2700 pilotų
 • yra trečiasis privatus darbdavys Nyderlanduose kartu su „KLM Group“
 • yra pirmoji, naudojanti tvarų biokurą komerciniuose skrydžiuose

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai