Pigūs Level skrydžiai

Nuo

Level

Skriskite su Level į gražiausias Europos vietas

Level skraido iš Ispanijos į įvairias vietas Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje ir Karibų jūroje. Ar norite užsakyti pigius Level“skrydžius? Užsisakykite Level lėktuvų bilietus su Greitai.lt. Naudodamiesi mūsų puslapiu greitai ir patogiai rasite Level skrydžius visomis siūlomomis kryptimis, o unikali paieškos sistema leis jums palyginti kainas su kitų aviakompanijų pasiūlymais. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad savo pasirinktą dieną radote geriausią pasiūlymą. Visi pigūs Level lėktuvų bilietai vienoje vietoje. Užsisakyk skrydį su Level jau šiandien ir mėgaukis kelione!

Populiariausios kryptys

Level skrydžiai

Level kompanija įkurta 2017 m. Pagrindinė bazė yra „Barcelona El-Prat“. Level taip pat skraido Amsterdamo Schipholyje nuo 2019 m. balandžio mėn. Su Level oro linijomis galite pigiai skristi į gražiausius pasaulio miestus, tokius kaip Londonas, Barselona ir Viena.

Kelionių klasė

Level oro linijos siūlo dvi kainas skrydžiams Europoje: Basic ir Optima. Į pigiausią Basic kainą neįskaičiuotas registruotas bagažas, tačiau Optimoje nemokamai galite registruoti 25 kilogramų sveriantį lagaminą. Tolimiems reisams yra dar dvi papildomos klasės Class Economy ir Premium. Į ekonominę klasę neįeina registruojamas bagažas, tačiau Premium Class suteikia galimybę nemokamai registruotis du lagaminus.

Rankinis bagažas skrendant į Europą

Skrydžiuose Europojos kryptymis su Level galite veštis vieną rankinio bagažo vienetą, kurio maksimalūs matmenys yra 55x40x20 cm. Didžiausias rankinio bagažo svoris gali būti – 10 kilogramų. Leidžiama šalia neštis kitą asmeninį daiktą, pavyzdžiui, mažą krepšį ar portfelį, kuris turi tilpti po sėdyne ar priešais Jus.

Vietos 

Galite užsisakyti pageidaujamą vietą, galite pasirinkti daugiau erdvės kojoms „Space“ (20% daugiau edvės kojoms), „Space Plus“ (10% daugiau erdvės kojoms tai prioritetas įlipant ir sėdint 2–4 eilėse) ir „Space One“ (20% daugiau vietos kojoms, taip pat pirmenybė įlipti).

Kodėl verta rinktis Level?

  • Patrauklios bilietų kainos
  • Aviakompanija turi jauną lėktuvų parką
  • Skrenda į tolimas vietas iš Ispanijos
  • Geras aptarnavimas 

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai