Pigūs Lufthansa skrydžiai

Nuo

Geriausi Lufthansa skrydžiai

Lufthansa dėl geros priežasties buvo išrinkta geriausia Europos oro linijų bendrove 2018 m. Ji su partneriais skrenda į 301 kelionės tikslą iš 100 šalių. Su Lufthansa galima pasiekti visą pasaulį. Vykite į ekskursiją po Kanadą, atraskite Honkongo didmiestį, paragaukite skaniausių Indijos karijų ar leiskitės į kelionę po miestą Europoje. Su Lufthansa viskas įmanoma.  Ieškote pigių skrydžių su Lufthansa? Su Greitai.lt lengvai atrasite geriausius Lufthansa skrydžių pasiūlymus Jums tinkamiausiomis datomis. Naudokitės nuorodomis pateiktomis apačioje arba mūsų ilgai tobulinta paieškos sistema ir per kelias minutes išsirinksite geriausią pasiūlymą!

Let's make it fly again...

Populiariausios Lufthansa kryptys

Apie Lufthansa

Lufthansa aviakompanija įsteigta Vokietijoje 1953 metais ir iš pradžių ji buvo žinoma kaip Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft’s. Metai po metų sėkmingai vykdydama savo veiklą Lufthansa tapo viena iš didžiausių aviakompanijų Europoje. Šiandien Lufthansa Group priklauso daugiau nei 700 orlaivių, o per metus jais savo kelionės tikslą pasiekia daugiau nei 100 milijonų keleivių.

Kodėl verta skristi su Lufthansa

  • „Lufthansa“ buvo apdovanota ne mažiau kaip 5 žvaigždutėmis „Skytrax“ 2017 m. „Skytrax“ įvertina aptarnavimo patirtį skrendant ir ant žemės maždaug 800 kategorijų.
  • Sutaupykite naudodamiesi „Miles & More“, jei norite įsigyti papildomų priedų laive
  • 2018-ųjų pasaulio oro linijų apdovanojimų metu „Lufthansa“ buvo įvertinta kaip „geriausia Europos oro linijų bendrovė“ po 20,7 milijono keleivių iš daugiau nei 100 šalių apklausos.
  • „Lufthansa“ yra viena iš „Star Alliance“ įkūrėjų.

Ar žinojai, kad? Lufthansa:

  • pasveikino savio lėktuve daugiau nei 130 milijonų keleivių  2017 metais.
  • sveikino kūdikį laive 2017 m. liepos 25 d. Tai padėjo jos įgulos nariai ir trys gydytojai, kurie atsidūrė laive. Kūdikis buvo pavadintas vieno iš gydytojų vardu: Nikolajus.
  • buvo pirmasis asmuo, turėjęs internetą virš debesų 2004 m.
  • palikite jums spręsti, kiek verta paskutinės minutės atnaujinimo. Jei gavote lėktuvų bilietus, galite pateikti pasiūlymą į „Lufthansa“. Šiek tiek pasisekę, galite gauti atnaujinimą su savo kainų etikete. Peržiūrėkite čia !

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai