Pigūs Transavia skrydžiai

Palyginkite ir raskite pigius Transavia lėktuvų bilietus

Pigūs Transavia aviakompanijos bilietai. Užsisakykite Transavia lėktuvų bilietus Greitai.lt. Naudodamiesi mūsų puslapiu greitai ir patogiai rasite Transavia skrydžius visomis siūlomomis kryptimis, o unikali paieškos sistema leis jums palyginti kainas su kitų aviakompanijų pasiūlymais. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad savo pasirinktą dieną radote geriausią pasiūlymą. Visi pigūs Transavia lėktuvų bilietai vienoje vietoje. Užsisakyk skrydį su Transavia jau šiandien ir mėgaukis kelione! Transavia skrenda į daugiau nei 100 vietų Europoje, taip pat į įvairias vietas Šiaurės Afrikoje ir Viduriniuose Rytuose. Ar norite užsakyti pigius skrydžius Transavia? Galite lengvai rasti geriausius Transavia skrydžius Greoitai.lt platformoje.

Populiariausios Transavia kryptys

Apie Transavia

Transavia jau daugiau nei 50 metų veža savo keleivius į gražiausias verslo ir atostogų vietas Europoje ir už jos ribų. Daugiausia dėmesio skiriama Europos tikslams, tačiau Transavia taip pat skrenda į Šiaurės Afriką ir Vidurinius Rytus (Dubajų). Nebrangi oro linijų bendrovė buvo įkurta 1965 m. Ir yra „AIR FRANCE KLM Group“ dalis. Kiekvienais metais oro linijų bendrovė perveža 10 milijonų keleivių iš savo gimtųjų uostų Nyderlanduose: Amsterdamo, Roterdamo ir Eindhoveno.

Nauji Transavia skrydžiai

Transavia skraidys į 6 naujas vasaros vietas 2019 m. Iš Roterdamo / Hagos oro uosto pridedami Brindisi , Zadar . Su Transavia taip pat galite pigiai skristi į Nadorą arba pigiai skristi į Tangerį . Beiruto (iš Schipholio oro uosto) ir Krokuvos (iš Eindhoveno) miestai taip pat yra nauji tvarkaraštyje. Transavia vasaros tvarkaraštis prasideda 2019 m. Balandžio 1 d. Ir tęsiasi iki 2019 m. Spalio 31 d. Bilietus galima užsisakyti nuo 2019 m. Rugsėjo 18 d.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 m. Rugsėjo mėn

Kodėl verta rinktis Transavia?

  • Patrauklios bilietų kainos
  • Aviakompanija naudojasi jaunais, moderniais, ekologiškais parkais
  • Taip pat skrenda iš Ispanijos, Italijos ir Portugalijos
  • Galite tikėtis svetingumo, paslaugų ir skaitmeninių paslaugų

Ar tu tai žinojai? Transavia:

  • į paskirties tikslą 2015 m. atvežė ne mažiau kaip 10 milijonų keleivių.
  • skraido 73 „Boeing 737“ lėktuvai, ypač 800 tipo.
  • orlaivyje yra LED apšvietimas, kuris sukuria malonią atmosferą skrydžio metu.
  • naudoja savo specialųjį „Peter Pan“ lėktuvą atostogoms jauniems žmonėms, turintiems negalią, negalią ar lėtinę ligą.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai