Goedkope vliegtickets Turkish Airlines

Pigūs „Turkish Airlines“ skrydžiai

Nuo

Turkish Airlines logo

„Turkish Airlines“ skrydžiai

Ar norite, kad jūsų svajonių atostogos išsipildytų? Su „Turkish Airlines“ galite. Iš savo centro Stambule oro linijų bendrovė skrenda į ne mažiau kaip 175 paskirties vietas ir pasiekia daugiau nei 300 vietų visame pasaulyje. Pasirinkus skrydžio pasiūlymą, kartais gali būti sunku. O kaip kelionė per Tailandą, atrandant gražų Stambulą, safariu Pietų Afrikoje, ir jis tuo nesibaigia… Geriausius „Turkish Airlines“ bilietus galite rasti čia. Ieškote pigių skrydžių su „Turkish Airlines“? Su Greitai.lt lengvai atrasite geriausius „Turkish Airlines“ skrydžių pasiūlymus Jums tinkamiausiomis datomis. Naudokitės toliau pateiktomis nuorodomis arba mūsų ilgai tobulinta paieškos sistema ir per kelias minutes išsirinksite geriausią pasiūlymą!

Populiariausios „Turkish Airlines“ kryptys

Apie „Turkish Airlines“

Susipažinkite su Turkijos kylančia žvaigžde: „Turkish Airlines“. 1933 m. savo veiklą pradėjusi vos su 5 lėktuvais, „Turkish Airlines“ aviakompanija šiandien turi daugiau nei 328 orlaivius ir per metus jais pergabena virš 75 milijonų keleivių. „Turkish Airlines“ skrydžius vykdo daugiau nei 300 krypčių Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Amerikoje. „Turkish Airlines“ yra pripažinta daugiausiai tiesioginių skrydžių iš vieno oro uosto turinčia aviakompanija pasaulyje. Pagrindinis „Turkish Airlines“ oro uostas yra Stambulo oro uostas. Kaip „Star Alliance“ narė nuo 2008 m. „Turkish Airlines“ siekia pagerinti savo paslaugų kokybę. Tai pavyksta gražiai, nes pastaraisiais metais oro linijų bendrovė yra gavusi daugybę apdovanojimų šioje kategorijoje. 2018 m. birželio mėn. jie buvo apdovanoti trimis apdovanojimais, įskaitant „Geriausią oro linijų bendrovę Pietų Europoje“.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 m. rugsėjo mėn

Kodėl verta skristi su „Turkish Airlines“

  • 304 kelionės tikslai visame pasaulyje
  • Nuo 2011 m. šešis kartus pasivadinusi „geriausia Europos oro linija“
  • „Star Alliance“ narė nuo 2008 m
  • Puikus aptarnavimas ir maistas

Ar žinai, kad „Turkish Airlines“:

  • daugumoje skrydžių turi „Skrydžio šefą“, kuris ruošia specialius patiekalus verslo klasės keleiviams.
  • lėktuvai per 3 valandas iš Stambulo oro uosto išskrenda į 50 skirtingų šalių.
  • lėktuve 2017 m. gimė kūdikis, kurį sėkmingai priėmė „Turkish Airlines“ palydovai.
  • vykdo tiesioginius skrydžius iš Stambulo į Sidnėjų, kurių trukmė – 17 valandų. Tai vienas ilgiausių tiesioginių skrydžių pasaulyje.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai