Pigūs United Airlines skrydžiai

Palyginkite ir raskite geriausius United Airlines lėktuvo bilietus

Ar norėtumėte skristi į Ameriką? Tuomet esate tinkamoje vietoje United Airlines! United Airlines yra didžiausia oro linijų bendrovė Amerikoje ir skrenda ne mažiau kaip į 122 Amerikos šalis. Pakankamas pasirinkimas norint įvykdyti tą „ American Dream“ … Oro linijų bendrovės skraidina ne tik į savo Amerikos paskirties vietas, bet ir į 128 tarptautines kelionių vietas. Užsisakykite United Airlines lėktuvų bilietus Greitai.lt. Naudodamiesi mūsų puslapiu greitai ir patogiai rasite United Airlines skrydžius visomis siūlomomis kryptimis, o unikali paieškos sistema leis jums palyginti kainas su kitų aviakompanijų pasiūlymais. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad savo pasirinktą dieną radote geriausią pasiūlymą. Visi pigūs United Airlines lėktuvų bilietai vienoje vietoje. Užsisakyk skrydį su United Airlines jau šiandien ir mėgaukis kelione! Peržiūrėkite populiariausias „United Airlines“ kelionių kryptis žemiau.

Populiariausios United Airlines kryptys

Viskas apie United Airlines

Susipažinkite su viena didžiausių JAV oro linijų. Aviakompanija pradėjo veikti 1926 m., Kai Walteris T. Varney įkūrė „Varney Air Lines“, o 1934 m. – „Varney Speed ​​Lines“. Netrukus tai tapo „United Airlines“ ir „Continental Airlines“. Pirmasis „United“ skrydis buvo iš Pasco (Vašingtonas) į Boisį (Aidahas). Tai buvo pirmoji JAV oro linijų bendrovė, skridusi į visas 50 JAV valstijų. „United Airlines“ skraidina be sustojimo iš Amsterdamo į Čikagą, Niujorką, Hiustoną, Vašingtoną ir San Franciską. Dėl jungčių „United“ skrenda į daugiau nei 280 vietų JAV, Kanadoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje bei Karibų jūroje. Kartu su „United Express“ „United“ kasdien vykdo maždaug 4600 skrydžių į daugiau nei 350 oro uostų penkiuose žemynuose. Tai daro ją viena didžiausių oro linijų pasaulyje. Lėktuvų bilietai į Niujorką, Čikagą, Vašingtoną, San Franciską ar Hiustoną, su „United Airlines“ yra tikrai verta!

„United Airlines“ neseniai paskelbė apie tiesioginį Amsterdamo ir San Francisko susisiekimą. Šis naujas maršrutas yra penktasis „United Airlines“ nenutrūkstamas skrydis iš Nyderlandų į JAV ir bus vykdomas kasdien „Boeing 787-9 Dreamliner“ orlaiviu nuo 2019 m. Kovo 31 d.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 m. Spalio mėn

Kodėl verta skristi su United Airlines

  • Skrenda į 339 paskirties vietas visame pasaulyje
  • „Star Alliance“ įkūrėjas
  • Biokurą naudoja nuo 2016 m. Kovo mėn
  • Sutaupykite įsigija „MileagePlus“ priedų ir atnaujinimų

Ar tu tai žinojai? United Airlines:

  • buvo pirmoji oro linijų bendrovė, skridusi į visas 50 JAV valstijų 1948 m.
  • atsisveikino su „Dangaus karaliene“ („Boeing 747“) 2017 m. lapkričio mėn. Šis šokoladinis lėktuvas pasitraukė iš ištikimos tarnybos po 47 metų.
  • jos pirmasis skrydis buvo su „Swallow“ lėktuvu, kuriuo tuo metu negalėjai vežtis jokių keleivių, galėjo keliauti tik vienas keleivis.
  • per dieną vykdo 4600 skrydžių į daugiau nei 350 oro uostų penkiuose žemynuose.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai