Goedkope vliegtickets Wizz Air

„Wizz Air“ bagažas

Aanbiedingen Wizz Air logo

Informacija apie „Wizz Air“ bagažą

Įsigyjant lėktuvo bilietus dažnai iškylantis svarbus klausimas būna dėl bagažo – ar vežtis tik rankinį bagažą, ar užsisakyti ir registruotą bagažą. Čia mes pateikiame svarbiausią informaciją apie bagažo vežimo sąlygas, tačiau, kadangi sąlygos gali keistis, rekomenduojame prieš kelionę dar kartą pasitikslinti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje.

„Wizz Air“ rankinis bagažas

Į lėktuvo saloną NEMOKAMAI galima įsinešti vieną rankinio bagažo vienetą, kurio svoris yra iki 10 kg, o matmenys – ne didesni nei 40 x 30 x 20 cm. Šis bagažas yra dedamas po priešais esančia sėdyne.

Taip pat galima pasiimti ir kelioninį krepšį (didesnį bagažo vienetą), kuris gali būti su ratukais ar be jų. Sąlyga: reikia įsigyti „Wizz Priority“ paslaugą. Su „Wizz Priority“ į saloną galėsite pasiimti du bagažo vienetus: minėtąjį rankinio bagažo vienetą, dedamą po sėdyne, ir kelioninį krepšį, kurio didžiausi matmenys yra 55 x 40 x 23 cm, o svoris – ne daugiau nei 10 kg. Šis krepšys turi tilpti į viršutinį salono bagažo skyrių.

„Wizz Air“ registruotasis bagažas

Su „Wizz Air“ oro linijomis iš viso galima vežtis 6 registruotojo bagažo vienetus. Tris vienetus galima užregistruoti internetu oficialiojoje „Wizz Air“ svetainėje arba paskambinus į skambučių centrą (už kiekvieną bagažo vienetą sumokant bagažo mokestį), o kitus tris bagažo vienetus galima užregistruoti atvykus į oro uostą. Bagažo mokesčio dydis priklauso nuo kelionės datos, bagažo svorio ir ar už bagažą mokama internetu, paskambinus į skambučių centrą ar oro uoste.

Registruojo bagažo tipai

  • 10 kg registruotasis bagažas;
  • 20 kg registruotasis bagažas;
  • 32 kg registruotasis bagažas.

Leidžiama užregistruoti šešis 20 kg krepšius arba šešis 32 kg krepšius ir papildomai ne daugiau nei vieną 10 kg krepšį.

Keliaujantiems su mažais vaikais aktuali informacija: kiekvienam vaikui galima nemokamai užregistruoti po vieną sulankstomą vaikišką vežimėlį.

Registruotojo bagažo dydis ir svoris

  • ilgis: 171 cm
  • plotis: 149 cm
  • aukštis: 119 cm

Sporto įrangą galima vežtis sumokėjus papildomą sporto įrangos mokestį.

Draudžiamų vežtis daiktų sąrašą ir daiktų, kurių nerekomenduojama dėti į registruotajį bagažą, sąrašą bei kitos išsamesnės informacijos rasite „Wizz Air“ svetainėje.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai