Goedkope vliegtickets Wizz Air

„Wizz Air“ registracija į skrydį

Aanbiedingen Wizz Air logo

„Wizz Air“ registracija į skrydį

Nekantriai laukiate savo kelionės? Tai suprantama! Kad viskas eitųsi sklandžiai, reikia atlikti paskutinį, bet ne mažiau svarbų pasiruošimo kelionei etapą – tai užsiregistruoti į skrydį.

Į „Wizz Air“ skrydį užsiregistruoti galima trimis būdais:

  • internetu (nemokamai; reikės atsispausdinti įlaipinimo kortelę);
  • mobiliąja programėle (nemokamai; reikės atsisiųsti programėlę; spausdinti įlaipinimo kortelės nereikės);
  • oro uoste (mokamai).

Automatinės registracijos paslauga

„Wizz Air“ taip pat teikia automatinės registracijos paslaugą. Į užsakymą įtraukę šią paslaugą Jūs būsite automatiškai užregistruoti į skrydį kartu su visais savo bendrakeleiviais likus 50 valandų iki išvykimo laiko. Tik šią paslaugą reikia įtraukti kiekvienam keleiviui ir kiekvienai kelionės daliai. Kai Jūs būsite automatiškai užregistruoti, Jums bus atsiųsta (-os) įlaipinimo kortelė (-ės). Jeigu užsakyme yra daugiau nei 10 keleivių, kiekvienas keleivis savo įlaipinimo kortelę turės gauti „Wizz Air“ svetainėje.

Registruokitės į „Wizz Air“ skrydį!

Blog-vliegticketsnl-1

Internetu

Registraciją internetu galima atlikti likus ne daugiau nei 30 dienų ir ne mažiau nei 3 valandoms iki išvykimo, jeigu atliekant užsakymą buvo įsigyta ir sėdėjimo vieta. Jeigu vieta nėra įsigyta, tuomet į skrydį užsiregistruoti galima likus 48 valandoms iki išvykimo.

Mobiliąja programėle

Būkime tvarūs! Į mobilųjį įrenginį atsisiuntus programėlę įlaipinimo bilieto spausdinti nereikės. Vis dėlto kai kuriuose oro uostuose mobiliosios įlaipinimo kortelės dar nenaudojamos, todėl tokiais atvejais kortelę reikės atsispausdinti. Ar mobilioji kortelė priimama, patikrinti galite „Wizz Air“ svetainėje įvedę išvykimo ir atvykimo vietą.

Goedkope-vliegtickets-last-minutes-departures-2

Oro uoste

Registracija oro uoste yra mokama. Jeigu oro uostas, iš kurio išvykstate, neteikia registracijos internetu paslaugos, tuomet registracija oro uoste yra nemokama. Registracija pradedama likus 2 valandoms iki išvykimo, o baigiama likus 40 minučių iki išvykimo laiko.

Įlaipinimas į lėktuvą

Įlaipinimo vartai yra uždaromi likus 30 minučių iki išvykimo. Prieš lipdami į lėktuvą, turėkite su savimi tuos pačius dokumentus kaip ir registruodamiesi į skrydį internetu.

Įsigijus pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „Wizz Priority“, suteikiama pirmenybė įlipti į lėktuvą pirmiems.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai