Vilnius, Lithuania

Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto

Nuo

Raskite geriausius skrydžius iš Vilniaus oro uosto

Tarptautinis Vilniaus oro uostas yra didžiausias civilinis oro uostas Lietuvoje, esantis pietinėje Vilniaus dalyje. Nuo Vilniaus miesto centro jis yra nutolęs apie 7 km, todėl miesto centrą greitai pasiekti yra patogu autobusu, traukiniu ir taksi. Iš Vilniaus oro uosto tiesioginiai skrydžiai yra vykdomi į 29 šalis ir 53 miestus. Norite skristi iš Vilniaus? Telieka pasirinkti vieną iš toliau Greitai.lt pateiktų pigių skrydžių.

Pigiausi skrydžių iš Vilniaus oro uosto pasiūlymai

Naudinga informacija apie Vilniaus oro uostą

Vilniaus oro uostas yra svarbiausias ir užimčiausias Lietuvos keleivinių skrydžių oro uostas, rekordiniais 2019 m. aptarnavęs 5 mln. keleivių. Iš čia reguliariai vykdomi skrydžiai į daugybę Europos miestų. Taip pat skraidinama ir į keletą tolesnių miestų Viduriniuose RytuoseJerevaną, Kutaisį ir Tel Avivą.Kur bekeliautume, kelionė pirmiausia prasideda jau oro uoste, todėl svarbu žinoti, kokios paslaugos yra jame teikiamos, kad skrydžio laukimas būtų malonus.

Ką galima rasti oro uoste?

Oro uoste belaukiant skrydžio laikas gali prailgti. Tad galima pavaikščioti po parduotuves „Duty Free“ ir įsigyti įdomių lietuviškų suvenyrų ir dovanų sau ar savo artimiesiems. Taip pat galima išgerti kavos ir užkąsti vienoje iš jaukių oro uosto kavinukių, įsigyti spaudos leidinių ar knygų oro uosto knygyne. Didesnį komfortą ir privatumą mėgstantys keliautojai gali maloniai skrydžio laukti verslo klube „Narbutas“. Už papildomą mokestį galima įsigyti greitosios keleivių patikros („Fast Track“) paslaugą. Vilniaus oro uoste yra ir išskirtinis privatumą ir komfortą užtikrinantis VIP terminalas ir modernus konferencijų centras, pro kurio langus galima stebėti kylančius ir besileidžiančius lėktuvus.

Oro uosto atvykimo terminale A rasite Luminor, SEB ir Swedbank bankų bankomatus. Euronet bankomatas yra ne tik terminale A, bet ir bagažo atsiėmimo zonoje ir išvykimo terminalo bendrojoje erdvėje. Taip pat bendrojoje išvykimo salėje galima įsigyti bagažo pakavimo ir saugojimo paslaugą.

Dar viena skrydžio laukiantiesiems svarbi paslauga yra žaidimų ir skaitymo erdvė („Žaisk ir skaityk“). Joje maloniai laiką gali leisti ir vaikai, ir suaugę keliautojai. Čia yra žaidimų zona, skaitykla, patogūs krėslai. Skrydžio laukimas neprailgs. Ši erdvė yra antrame oro uosto aukšte, praėjus aviacijos saugumo patikrą.

Oro linijų bendrovės, vykdančios skrydžius iš Vilniaus

airBaltic, Ryanair, Wizz Air, Norwegian Air Shuttle, Brussels Airlines, SWISS, Lufthansa, SAS, LOT ir Turkish Airlines.

Paslaugos šalia oro uosto

Vilniaus oro uoste yra galimybė pasirinkti vieną iš penkių automobilių stovėjimo aikštelių, iš kurių aikštelė P4 yra ilgalaikio stovėjimo aikštelė. Nuo oro uosto ji yra nutolusi tik apie 70 metrų. Kitos aikštelės (P2, P3 ir PC) yra trumpalaikio stovėjimo ir yra arčiau terminalo.

Ankstų rytmetį skrendantiems keleiviams patogu apsistoti netoli oro uosto – vos už 50 metrų nuo keleivių terminalo – esančiame viešbutyje „AirInn Vilnius“. Jame yra 115 šiuolaikiškai įrengtų elegentiškų kambarių. Prie oro uosto, priešais atvykimo terminalą, yra įsikūręs Covid-19 testavimo punktas. Oro uosto lankytojams, sostinės svečiams ir gyventojams – lėktuvų stebėjimo aikštelė.

Kaip atvykti į oro uostą?

Rekomenduojame atvykti į Vilniaus oro uostą iki skrydžio likus 2 valandoms. Į oro uostą galima atvykti keletu būdų: automobiliu, taksi, bet rekomenduojame naudotis miesto autobusais ir traukiniu, nes tai patogi ir pigiausia alternatyva.

Public bus in Vilnius

Specialiais TOKS autobusais „Airport Express“

Vyksta net 28 kartus per dieną; kelionės trukmė apie 10 min.). Šių autobusų bilietus galima įsigyti autobusų stoties kasose, perkant tiesiogiai iš vairuotojo arba internetu. Bilieto kaina – 2 EUR.

Luggage insurance

Miesto autobusais (vykstant į oro uostą iš miesto centro)

Nr. 88 (kas 20–30 min.), Nr. 88N (naktinis autobusas, išvyksta kas 30 min. nuo 22:30 iki 5:30), Nr. 3G (kas 10 min.)

Train in Lithuania

Traukiniais (vykstant iš geležinkelio stoties)

Išvyksta iš Vilniaus traukinių stoties. Kelionės trukmė yra 6–7 min. Bilieto kaina – 0,80 EUR. Bilietą galima įsigyti traukinyje.

Bus ticket validation

Viešojo transporto bilietai

Maršrutinių miesto autobusų bilietus galima įsigyti spaudos kioskuose (įsigyjant elektroninę „Vilniečio kortelę“).

Kiti oro uostai

Kaunas, Lithuania

Kauno oro uostas

Taip pat skriskite iš Kauno oro uosto

Palanga, Lithuania

Palangos oro uostas

Skriskite iš pajūrio

Riga, Latvia

Rygos oro uostas

Skrydžiai iš kaimyninės šalies

Užbaikite rezervaciją

Papildoma informacija apie Jūsų kelionę iš Vilniaus oro uosto

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai