Susipažinkite su „Greitai.lt“ („Otravo B.V.“) bendrosiomis sąlygomis:

„Greitai.lt“ yra „Otravo B.V.“ prekės ženklas. „Greitai.lt“ yra tarpininkavimo įstaiga (kelionių agentūra), kuri Jūsų, kaip kliento arba keleivio, vardu rezervuoja įvairių paslaugų teikėjų teikiamas paslaugas. Rezervuodamas per mus paslaugą Jūs sudarote su mumis rezervacijos sutartį, kurioje numatytas tinkamas rezervavimo užsakymo įvykdymas (Jūs, kaip klientas arba keleivis, rezervuojate atitinkamo paslaugų teikėjo paslaugą). Taip pat su atitinkamu paslaugų teikėju sudaroma sutartis, pagal kurią susitariama dėl rezervuotos (-ų) paslaugos (-ų) suteikimo. „Greitai.lt“ nėra šios sutarties šalis. Jūsų rezervuotai (-oms) paslaugai (-oms) taikomos atitinkamo (-ų) paslaugų teikėjo (-ų) nustatytos sąlygos. Jas gauti galite tiesiai iš paslaugų teikėjo (-ų) arba mes galime jas atsiųsti pagal jūsų prašymą.

Kitos sąlygos

Keleivis, turintis skrydžio metu ne tik persėsti į kitą lėktuvą, bet ir pakeisti oro uostą, privalo pats pasirūpinti nuvykimu iš vieno oro uosto į kitą. Oro linijų bendrovė nekompensuoja su tuo susijusių išlaidų. Be to, keleivis turi pats pasirūpinti, kad laiku įsiregistruotų skrydžiui ir įliptų į kitą lėktuvą (įskaitant bagažą). Oro linijų bendrovės, tvarkaraštyje nustatydamos minimalų persėdimui reikalingą laiką, atsižvelgia į numanomą vidutinį persėdimo laiką. Tai reiškia, kad atsižvelgiama į veiksnius, kurie gali paveikti keleivių persėdimą ir bagažo perkrovimą.

Jeigu nusprendėte įsigyti keletą atskirų bilietų, tačiau dėl pakeitimo skrydžiai nebedera tarpusavyje, Jūs turite savarankiškai pakeisti ir (arba) atšaukti atitinkamas rezervacijas. Be to, Jūs padengiate su skrydžio pakeitimu ir (arba) atšaukimu susijusias išlaidas.

Kai įsigytas bilietas į abi puses, negalima pasirinkti vien tik kelionės atgal. Jeigu nusprendžiate nesinaudoti bilietu į priekį, oro linijų bendrovė automatiškai atšaukia ir grįžimą. Visada turite keliauti tokia tvarka, kokia buvo numatyta jums rezervuojant bilietus. Tai reiškia, kad negalima pusiaukelėje įlipti į lėktuvą, jeigu tai yra persėdimo oro uostas.

*Pigių skrydžių oro linijų bendrovės

 „Air Arabia“, „AirAsia“, „Air Baltic“, „Air India“, „Condor“, „Corendon“, „Easyjet“, „Eurowings“, „Flexflight“, „Frontier Airlines“, „Gol Linhaes Aereas“, „Indigo air“, „InterJet“, „Jet2“, „Jetstar“, „Norwegian Airlines“, „Lion air “, „Pegasus“, „Ryanair“, „Sky Express“, „Tiger Airways“, „Transavia “, „Tiger Airways“, „Scoot“, „Tui Fly“, „Ukrain airlines“, „VietJet“, „Wizz Air“, „Hungary Airlines“.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai