Chicago, USA

Pigūs skrydžiai į Čikagą

Nuo

Domina pigūs skrydžiai į Čikagą?

Ieškote pigių lėktuvo bilietų į didžiausią Ilinojaus valstijos ir trečią pagal dydį JAV miestą? Patekote ten, kur reikia. Čikaga – tai ne tik verslininkų kryptis, kurie čia plūsta į šalia Čikagos upės besidriekiančius dangoraižius. Tai miestas, kuriame vyrauja kultūrų įvairovė, todėl čia galima rasti visko, ko tik geidžia širdis – nuo maisto, parduotuvių iki meno ir pramogų. Viešėti šiame mieste bus gera ir užtikriname – nuobodžiauti neteks. Dar nesilankėte šiame mieste? Įsigykite pigius lėktuvo bilietus į Čikagą ir pamatykite šį miestą savo akimis!

Kada geriausia skristi į Čikagą?

Skrydžiai į Čikagą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Hotel-lobby-Booking-com

Ieškote nakvynės? Raskite viešbutį!

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

friends in a car

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Daugiau apie Čikagą

Ant Mičigano ežero kranto įkurtas dangoraižių miestas yra puiki miesto kelionės kryptis. Skirkite Čikagai bent tris dienas, kad pajustumėte miesto dvasią ir ritmą ir pažintumėte tiek šiuolaikinę, tiek istorinę miesto pusę. Tad kuo šis miestas yra įdomus?

Meno tvirtovė

Lankydamiesi Čikagoje, meno mylėtojai, be kitų meno buveinių, turėtų pirmiausia apsilankyti didingiausiame miesto muziejuje – Čikagos meno institute. Tai ne vien tik tyrimų institucija, turinti savo mokslo skyrių, laboratorijas ir bibliotekas, bet ir vienas seniausių ir didžiausių meno muziejų visame pasaulyje. Jo nuolatinėje kolekcijoje yra beveik 300 tūkst. meno kūrinių. O štai River North rajone galite pamatyti didžiausią nuolatinę skaitmeninio meno projekciją. Naktį galite stebėti ant MART pastato fasado rodomus įspūdingus vaizdinius efektus.

Aktyvus poilsis

Ieškantys ramesnio poilsio gali užsukti į „Morton Arboretum“ sodą. Čia gamtos apsuptyje pasijusite tarsi kitame pasaulyje; čia galite apžiūrėti įspūdingas meno instaliacijas, važinėtis dviračiais arba pasivaikščioti po didžiulį žalią labirintą. Taip pat verta užsukti ir į vieną gražiausių Čikagos parkų – Humboldto parką… arba pairkluoti baidarėmis miesto širdyje esančioje Čikagos upėje ir pasigrožėti dangoraižių didybe.

Picos ir gangsteriai

Mėgstate picas? Tuomet prisijunkite prie Čikagos picų ekskursijos su vadovu ir leiskitės į gurmanišką nuotykį. Arba užsisakykite ekskursiją, supažindinančią su Čikagos tamsiąja istorine puse apsilankydami vietose, kuriose vaidenasi ir kuriose lankėsi Čikagos gangsteriai.

Kaip atvykti į miesto centrą iš oro uosto

Įsigiję lėktuvo bilietus į Čikagą, turėsite skrydį į Čikagos O’Hare tarptautinį oro uostą. Tai vienas didžiausių oro uostų pasaulyje, kuriame yra keturi terminalai ir net 191 vartai. Tai svarbus tokių oro linijų bendrovių kaip „United Airlines“ ir „American Airlines“ centras. Susisiekimas su oro uostu yra gerai išvystytas. CTA „L“ traukiniais ir priemiestiniais „Metra“ traukiniais keliauti yra lengva ir ekonomiška. Taip pat kursuoja oro uosto maršrutiniai ir regioniniai autobusai. Daugiau išsamesnės informacijos apie visas viešojo transporto galimybes yra pateikta oro uosto svetainėje.

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Čikagą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai