New York, USA

Pigūs skrydžiai į Niujorką

Nuo

Pigių skrydžių į Niujorką pasiūlymai

Niujorkas – tai didžiausias Jungtinių Amerikos Valstijų miestas ir vienas didžiausių miestų pasaulyje. Taip pat tai vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų ir pagrindinis JAV ekonomikos, prekybos, politikos, finansų ir kultūros centras. Svajojate apsilankyti šiame „Didžiuoju obuoliu“ vadinamame mieste, kuris taip pat yra viena iš populiariausių krypčių? Tad peržiūrėkite geriausius Greitai.lt pasiūlymus!

Palankiausias laikas skristi į Niujorką

Skrydžiai į Niujorką: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Ką pamatyti ir nuveikti Niujorke

Daugiakultūris niekada nemiegantis Niujorkas visada yra puiki kryptis ieškant tiek trumpos miesto kelionės, tiek ilgesnių atostogų. Tad kodėl verta jame apsilankyti?

Pasivaikščiokite pro svaiginančius dangoraižius Manhatene ir po milžinišką Centrinį parką. Šiame didmiestyje galėsite mėgautis teatru, menu, mada ir daugybe lankytinų vietų. Įspūdinga miesto architektūra, daugybė tokių fenomenalių meno muziejų kaip Gugenheimo, Šiuolaikinio meno (MoMA) ir Metropoliteno meno muziejai. Apsipirkimas svarbiame mados mieste yra būtinas dalykas. Tam puiki vieta – prekybos centras Penktojoje aveniu.

Taip pat apsilankykite Empire State Building ir Top of the Rock, iš kurių atsivers viso miesto panorama. Taip pat viena iš labiausiai lankytinų vietų yra 9/11: Ground Zero memorialas ir muziejus.

Norėdami gauti didžiausios Niujorko patirties, apsilankykite šiose penkiose miesto dalyse: Manhateno, Kvinso, Bronkso, Bruklino ir Staten Ailando. Visas jas jungia gerai veikianti metro sistema, kuri veikia visą naktį. Pradėkite dieną nuo pasivaikščiojimo per Bruklino tiltą. Čia galite pasinerti į vieną jaukių barų ir pasigrožėti spalvingu gatvės menu. Bruklino apylinkės verda ir yra labai populiarios tarp jaunų žmonių.

Po to važiuokite metro į Manhateną, kur iškart pasijusite mažas tarp visų didžiųjų pastatų. Sėskite į keltą, plaukiantį į Staten Ailandą, ir plaukite pro Laisvės statulą arba stabtelėkite ir užsukite į Laivės statulos muziejų. Vakare grįžkite į Manhateno centrą, kur pasivaikščiosite po spalvingąją „Times“ aikštę. Po to laikas muzikai, šokiams ir teatrui. Dėl to Jums reikia apsilankyti Teatro rajone, kuriame pamatysite geriausius miuziklus visame pasaulyje garsiame Brodvėjuje.

Taip pat Jus gali dominti ir šios kryptys…

Praktinė informacija apie skrydžius į Niujorką

Kodėl Niujorkas? Žr. vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai