Pigūs skrydžiai Niujorkas

Nuo 383 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Niujorkas

Pigūs skrydžiai į Niujorką Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Niujorką, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Niujorką. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Niujorką. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Niujorką bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Niujorkas

Pigūs pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

11.04 - 11.12

nuo

383 EUR

Skrydžiai iš Kauno

09.24 - 09.29

nuo

455 EUR

Skrydžiai iš Palangos

05.15 - 05.29

nuo

444 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su SAS

09.02 - 09.23 - Scandinavian Airlines

nuo

405 EUR

Skrydžiai su Finnair

11.04 - 11.12 - Finnair

nuo

392 EUR

Skrydžiai su Aeroflot

11.04 - 11.12 - Aeroflot

nuo

574 EUR

Niujorko oro uostai

Sužinok daugiau apie Niujorką

Niujorkas (New York City) – tai didžiausias Jungtinės Amerikos Valstijos miestas ir vienas didžiausių miestų pasaulyje, taip pat tai vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų. Jungtinėse Amerikos Valstijose Niujorkas yra pagrindinis ekonomikos, prekybos, politikos, finansų, kultūros centras. Niujorke gyventojų skaičius siekia per 8 mln., o kartu su priemiesčiais priskaičiuojama daugiau nei 22 mln. gyventojų.

Niujorkas, įsikūręs prie Hadsono upės žiočių, dažnai yra vadinamas „Didžiuoju obuoliu“ (The Big Apple). Miestas buvo įkurtas olandų kolonistų 1626 m. ir pavadintas Naujuoju Amsterdamu. Iki to meto dabartinėje Niujorko teritorijoje gyveno manahatų ir kanarsių indėnų gentys.

Miestui suteiktas Niujorko pavadinimas 1664 m., kuomet jį užgrobė anglai. Niujorkas buvo pastatytas trijose salose – Manheteno, Steiteno ir Long Ailendo.

Booking.com

Išsirink apgyvendinimo vietą!

Rentalcars.com

Išsirink automobilį!

Kelioniumanija.lt

Kelionių blogas

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai