Pigūs skrydžiai Niujorkas

Nuo 401 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų į Niujorką

Pigūs skrydžiai į Niujorką Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Niujorką, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Niujorką. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Niujorką. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Niujorką bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Niujorkas

Niujorko oro uostai

Sužinok daugiau apie Niujorką

Niujorkas (New York City) – tai didžiausias Jungtinės Amerikos Valstijos miestas ir vienas didžiausių miestų pasaulyje, taip pat tai vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų. Jungtinėse Amerikos Valstijose Niujorkas yra pagrindinis ekonomikos, prekybos, politikos, finansų, kultūros centras. Niujorke gyventojų skaičius siekia per 8 mln., o kartu su priemiesčiais priskaičiuojama daugiau nei 22 mln. gyventojų.

Niujorkas, įsikūręs prie Hadsono upės žiočių, dažnai yra vadinamas „Didžiuoju obuoliu“ (The Big Apple). Miestas buvo įkurtas olandų kolonistų 1626 m. ir pavadintas Naujuoju Amsterdamu. Iki to meto dabartinėje Niujorko teritorijoje gyveno manahatų ir kanarsių indėnų gentys.

Miestui suteiktas Niujorko pavadinimas 1664 m., kuomet jį užgrobė anglai. Niujorkas buvo pastatytas trijose salose – Manheteno, Steiteno ir Long Ailendo.

Visa praktinė informacija apie Jūsų kelionę į Niujorką

NYC: pasaulio miestas numeris vienas

Pasivaikščiokite pro svaiginančius dangoraižius Manhatane, aplankykite geriausius miuziklus Brodvėjuje ir pasivaikščiokite po milžinišką Centrinį parką. Meno mėgėjai gali mėgautis muziejaus myliomis, o prekybos entuziastai mėgaujasi daugybe universalinių parduotuvių ir nedidelių unikalių parduotuvių. Tikrai nė vienas pasaulio miestas nėra palyginamas su „ The Big Apple“ .  Šiame didmiestyje galėsite mėgautis teatru, menu, mada ir daugybe lankytinų vietų. Įspūdinga miesto architektūra, daugybė fenomenalių meno muziejų, tokių kaip Gugenheimo muziejus, MoMA ir Metropoliteno meno muziejus. Apsipirkimas, kaip svarbus mados miestas, yra būtinas dalykas, kurio prekybos centras yra Penktoji aveniu.

Norėdami gauti didžiausią Niujorko patirtį, apsilankykite šiose penkiose apylinkėse: Manheteno, Karalienės, Bronkso, Bruklino ir Stateno salose. Visas apylinkes jungia gerai veikianti metro sistema, kuri veikia visą naktį. Pradėkite dieną nuo pasivaikščiojimo per Bruklino tiltą. Čia galite pasinerti į vieną jaukių barų ir pasigrožėti spalvingu gatvės menu. Bruklino apylinkės verda ir yra labai populiarios tarp jaunų žmonių. Norėdami dar kartą praleisti naktį Niujorke, eikite į šiauriau esantį Williamsburgą, kur taip pat rasite daugybę barų, restoranų ir kavinių. Pačiuose Bruklino pietuose rasite linksmą Coney salą. Šiame paplūdimyje, įskaitant pramogų parką.

Važiuokite metro atgal į Manheteną, kur iškart pasijusite mažas tarp visų didžiųjų pastatų. Sėskite į keltą į Staten salą ir plaukite pro Laisvės statulą. Kai tik atvyksite, padarysite gražiausias Manheteno panoramos nuotraukas. Vakare grįškite į Manhatano centrą, kur pasivaikščiosite po spalvingąją Times aikštę. Vakare laikas muzikai, šokiams ir teatrui. Dėl to Jūs reikia apsilankyti Teatro rajone, kur pamatysite geriausiuosius miuziklus visame pasaulyje garsiame Brodvėjuje.

Pigūs skrydžiai į Niujorką

Nesvarbu, ar ieškote ilgos kelionės, ar tikros  Amerikos svajonės , Niujorkas visada yra gera idėja. Kelionė po miestą Niujorke yra kupina energijos, kaip ir šis miestas. Nieko nelaukite!  Užsisakykite savo lėktuvo bilietus į Niujorką dabar ir patys tai išbandykite.

Hotels

Booking.com

Išsirink apgyvendinimo vietą!

Rentalcars

Rentalcars.com

Išsirink automobilį!

Kelioniumanija.lt

Kelionių blogas

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai