Saulėtekis su delfinais: idėjos medaus mėnesiui Balio saloje

Medaus mėnuo – laikas, kai galima mėgautis vienas kitu jau kaip sutuoktiniais ir atsipalaiduoti po lemtingos šventės šurmulio.

Kur jį praleisti? Juk svajojate apie pasakišką, egzotišką ir nepamirštamą laiką? Tada kelionė į Balio salą Indonezijoje viena tinkamiausių tam vietų. Čia rasite viską, ko geidžia širdis: krištolinio skaidrumo vandenį, baltą ir minkštą paplūdimio smėlį, laukinę gamtą, įvairiaspalvį kultūrinį gyvenimą, kalnus ir įspūdingus krioklius, nepamirštamus peizažus, užburiančius saulėlydžius, prabangius vakarėlius… Čia tikras įsimylėjėlių rojus.

Keletas itin romantiškų idėjų atostogoms Balyje

Pradėkite dieną išskirtinai – stebėkite laukinę gamtą
Kas gali būti geriau už dienos pradžią pasitinkant saulę su mylimu žmogumi? Balio saloje dieną galite pradėti stebėdami saulėtekį tiesiog viename iš daugelio įspūdingų paplūdimių. Norinčius ryte patirti tikrą emocijų antplūdį kviečiame keliauti į Lovinos paplūdimį Balio šiaurėje. Čia visai šalia jūsų saulės patekėjimu džiaugsis laukiniai delfinai – nepamirštamas įspūdis.
Mėgstate aktyvesnius rytus? Kopkite į Baturo ugnikalnio viršūnę stebėti pro debesų jūrą kylančios saulės. Būkite pasiruošę žygį pradėti dar naktį, bet miego trūkumą ir lengvą nuovargį atpirks atsiveriantys fantastiški horizontai, apšviesti pirmųjų spindulių.

Atgaivinkite savo kūną ir palepinkite sielą
Pasiruošimas vestuvėms nors ir maloni, kupina emocijų veikla, tačiau tai kartais gali lengvai išvarginti. Atsipūskite ir dviese pasimėgaukite balietišku masažu – tai taškinio masažo, refleksologijos ir aromaterapijos derinys. Būkite tikri – po jo apims palaimos jausmas, užlies pakylėtos nuotaikos banga. Daugelis viešbučių siūlo specialius SPA paketus įsimylėjėliams, o išrankesni gali mėgautis procedūrų malonumais džiunglių ar vandenyno apsuptyje.

Pamatykite Balio salos grožį iš paukščio skrydžio
Norėtųsi, kad atostogos trūktų amžinai? Būtų gerai, tačiau paprastai laikas būna ribotas ir tenka apgailestauti, kad liko tiek daug nepamatytų vietų. Tačiau dėl to nusiminti neverta – dalį Balio grožio galite pamatyti iš paukščio skrydžio. Romantiškas pasiskraidymas sraigtasparniu – ir jums atsivers tos vietos, iki kurių sunku privažiuoti. Galėsite ant žemės palikti netikėtą žinutę, kurią jūsų žmona/vyras perskaitys tik iš aukštai, tiesiog iš dangaus. Tokio skrydžio prisiminimai išliks ilgam.

Pasimėgaukite pačių paruoštais balietiškais patiekalais
Geriausia šalies kultūrą pažinti per maistą. Ir visai nesvarbu – mėgstate gaminti ar ne, jau vien dalyvavimas maisto gamybos kursuose suteiks galimybę apsilankyti egzotiškuose turguose, susipažinti su vietiniais, kurie atskleis galbūt dar nematytų vaisių, daržovių ar prieskonių panaudojimo paslaptis. Kartu pasigaminę autentiškus patiekalus, žinoma, norėsite jais čia pat pasimėgauti. Vėliau, grįžę į gimtinę, galėsite balietišką maistą gaminti dviese namuose ir prisiminti praleistą Balyje medaus mėnesį, o gal nudžiuginti patiekalais draugus kelionės įspūdžių vakarėlio metu. Esate smaližiai? Balyje galite pamatyti visą indonezietiško šokolado gamybos ritualą – kur ir kaip renkamos kakavos pupelės, kaip gimsta šokoladas, vėliau, žinoma, jo ir paragauti.

Romantiškas pasivažinėjimas dviračiais po ryžių laukus
Balis garsėja ne tik savo paplūdimių, bet ir ryžių laukų grožiu. Jeigu apsistojote Ubude ar vakarinėje Balio dalyje, nieko negali būti geriau nei apvažiuoti juos dviračiais. Šiuo transportu lengvai pasieksite ryžių laukus, pamatysite baliečių kasdienį gyvenimą, patys nuspręsite, kur ir kiek užtrukti. Pietūs ar vakarienė pakelės kavinėse tarp ryžių laukų – puiki proga pailsėti po kelionės.

Kartu sukurkite medaus mėnesio prisiminimus
Laikas kuriant kažką kartu, gautas matomas rezultatas – tai jūsų medaus mėnesį padarys nepamirštamą. Tegul prisiminimai apie nepakartojamą Balio salą lieka ne tik mintyse, nuotraukose, bet ir jūsų pačių sukurtuose dirbiniuose.
Balio sala garsėja savo sidabro gaminiais, todėl būtent Balyje (Canggu, Ubude, Sanure) galite drauge pasigaminti juvelyrikos dirbinių, kurie visuomet primins apie įspūdingą laiką. O gal norite iš Balio atsivežti išskirtinius, jūsų pačių pasigamintus ir labiausiai jums tinkančius kvepalus? Kvapnius prisiminimus iš sudedamųjų dalių, randamų tik Indonezijoje, galite sukurti Nusa Dua ar Jimbarane.

Papludimys Balio saloje
Leiskitės į dienos kelionę po apylinkes – aplankykite rojaus kampelius
Balis įspūdingas ne tik paplūdimiais. Išsimaudykite po paslaptingais Balio kriokliais (centrinėje ir šiaurinėje dalyje), atraskite magiškus urvus, pamaloninkite akis povandeninio pasaulio spalvomis (tam geriausiai tiks rytų šiaurės salos pakrantės). Pemuteran apylinkėse po vandeniu galite rasti ir šventyklą Devata Vishnu. Įkvėpkite balietiškų gėlių aromato jų plantacijose (Bedugal, Kintamani), stebėkite švytintį jonvabalių gyvenimą Ubude. Ir tai tik maža dalis rojaus grožybių, kurias galite atrasti povestuvinės kelionės metu.

Pasidarykite įsimintiną povestuvinę fotosesiją
Norite ilgai prisiminti jūsų santuokos pirmąsias dienas? Pasidarykite Balyje romantišką povestuvinę fotosesiją. Patinka mistika? Tam puikiai tiks Taman Festival apylinkės Sanure. Mėgstate gamtą? Pasirinkite magiškus Uluwatu ar Pandawa paplūdimius, ryžių laukus, Tamblingan ežerą – pasitikėkite fotografu, jis pasiūlys jums tinkamiausią vietą. O gal norite fotosesijos su balietiškų vestuvių prieskoniu? Tuomet jums patiks fotosesija su tradiciniais balietiškais vestuvių drabužiais vienoje iš gražiausių Balio salos šventyklų.

Aplankykite romantiškas Balio šventyklas
Balio hindu šventyklos yra ne tik įspūdingo grožio, bet pastatytos jos neįprasto grožio vietovėse. Nebūtina aplankyti jų visų, nuvykite bent į pagrindines – Tanah Lot, Uluwatu, Ulun Danu Beratan, Gunung Kawi, Tirta Empul, Luhur Lempuyang, Besakih. Šventyklose galite ne tik pagal balietiškas tradicijas paaukoti dievams, bet ir dalyvauti hinduizmo minčių, sielos, kūno apvalymo ceremonijoje. Pradėkite naują gyvenimo etapą kupini meilės ir teigiamų emocijų.
O jeigu norite gausios šeimos, vykite į mažiau keliautojų žinomą Pura Candidasa ir ten paaukokite dievams. Vietiniai tiki, kad atvykusios į šią šventyklą pasimelsti šeimos apdovanojamos naujagimiais.

Atskleiskite mistišką dievų salos pusę
Tikriausiai pamenate sceną iš filmo „Valgyk, melskis, mylėk”, kai pagrindinė filmo herojė lankėsi pas Balio šamaną, norėdama išgydyti savo sielos žaizdas ir sužinoti ateitį? Jeigu ir jūs norite sužinoti savo ateitį, turite rūpimų klausimų, apsilankykite pas vieną iš Balio šamanų. O gal siekiate pradėti sveiką gyvenimo būdą kartu, išvalyti kūne susikaupusią blogą energiją, tuomet apsilankykite pas balietiškos tradicinės medicinos gydytojus. Gydymui jie naudoja tik natūralias žoleles, prieskonius, sudaro kūnui ir sielai skirtą gydymo planą.

Pasimėgaukite romantiška vakariene, kurios niekad nepamiršite
Ar kada pasvajojote apie vakarienę su mylimu žmogumi krioklių apsuptyje, lovoje paplūdimyje ant bedugnės krašto ar urve? Visa tai tikrai rasite Balio saloje.
Jimbarano paplūdimyje galite užsisakyti privačią vakarienę žvakių apsuptyje ant vandenyno kranto ir čia sulaukti saulėlydžio. Uluwatu stebint saulėlydį viename iš restoranų ant skardžio vakarienė taps tikrai nepamirštama. Vėjas lengvai kedens plaukus, bangų muša kurs melodiją, o spinduliai auksiniais tonais nuspalvins patirtus malonius kelionės įspūdžius.
Canggu vakariene galite pasimėgauti tiesiog lovoje paplūdimyje. Pasakišką atmosferą kurs žvakių šviesa ir magiškas vandenyno garsas. Ar kada įsivaizdavote tokį vakarą? Ubudo miestas jums pasiūlys nepamirštamą vakarienę ryžių lauke, prie upės ar kabančių baseinų. Nusa Dua apylinkėje galėsite pasimėgauti jūrų gėrybių vakariene urve. O kur dar siūlomos vakarinės vaišės jachtose po Benoe, Tanah Lot šventyklos skliautais, Balio safaris laukinių gyvūnų apsuptyje? Jums tereikia panorėti ir Balis išpildys slapčiausius jūsų norus.

Nepamirštamai dienos pabaigai – įspūdingas saulės palydėjimas
Norisi kažko kitoniško, nei tik stebėti saulę? Užsisakykite kruizą po Nusa Dua, jums atsivers ne tik vakarėjančios gražių paplūdimių pakrantės. O gal svajojate tapti romantiškų filmų herojais? Tai įmanoma – jodinėdami žirgais po Canggu paplūdimį aplankysite ryžių laukus, šventyklą ir kitas romantiškas vietas.

Manote, kad tai viskas? Tikrai ne! Balyje savo medaus mėnesį galite nuspalvinti netikėčiausiomis spalvomis – susiorganizuoti pikniką tarp ryžių laukų, ant ugnikalnio keteros Bukit Asah Bugbug, džiunglėse ar net užsiimti dramblių priežiūra. O gal romantiką įsivaizduojate kiek kitaip? Pagalvokite, ko labiausiai norėtumėte savo įspūdingam medaus mėnesiui, ir Balyje tikriausiai tai rasite.

Keletas įdomių viešbučių patraukliomis kainomis
Citadines Kuta Beqach Bali (1)

Novotel Bali Benoa, Nusa Dua

Candi Beach Resort, Candidasa (1)

The Norwana Resort, Candidasa (1)

natura Vila Ubud

Užsisakykite oro linijų bilietus čia

Susiję straipsniai

5 baisiausios lankytinos vietos 2020 metams

Helovinas už kampo! Tradiciškai ši šventė, turinti Amerikos ir Švedijos ištakas, švenčiama visose šalyse. Nenustebkite jei per Heloviną autobuse susitiksite su ragana ar grįžus namo prie durų sutiksite vaikus, kaulijančius saldainių? Helovino įkvėpti dalinamės penkiomis baisiausioms vietomis, kurias verta aplankyti Europoje ir pasaulyje. Patarimas: skaitykite išjungę apšvietimą! (kad būtų dar baisiau) Paryžiaus katakombos,…

5 populiariausios atostogų vietos atostogoms su vaikais!

Šiemet atostogų planai gali atrodyti kiek kitaip, nei mes esame įpratę, tačiau tikimės, kad jie netrukus grįš į savo įprastas vėžes! Norėtumėte kuo greičiau pasiimti savo vaikus į nuostabias atostogas? Džiaugiamės galėdami suteikti Jums įkvėpimo, nes net jei šiuo metu skristi sudėtinga… ta akimirka, kai vėl laisvai galėsime keliauti, tikrai ateis. #letsmakeitflysoon.  Štai kaip…

5 populiariausi ir dažniausiai užduodami klausimai apie skrydžius su kūdikiu

Ar esate nėščia, o gal jau sėdite su mažyliu ant savo kelių ir svajojate apie nuostabias atostogas? Šiame tinklaraščio įraše raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie skraidymą su kūdikiu. Geras pasiruošimas yra pusė darbo. Taigi, išnaudokite laisvas minutes ir sužinokite, kokios yra galimybės, ir tai, kaip laisvai galite keliauti su savo kūdikiu. #letsmakeitflysoon.  Kaip skristi su…

5 baisiausios lankytinos vietos 2020 metams

Helovinas už kampo! Tradiciškai ši šventė, turinti Amerikos ir Švedijos ištakas, švenčiama visose šalyse. Nenustebkite jei per Heloviną autobuse susitiksite su ragana ar grįžus namo prie durų sutiksite vaikus, kaulijančius saldainių? Helovino įkvėpti dalinamės penkiomis baisiausioms vietomis, kurias verta aplankyti Europoje ir pasaulyje. Patarimas: skaitykite išjungę apšvietimą! (kad būtų dar baisiau) Paryžiaus katakombos,…

5 populiariausios atostogų vietos atostogoms su vaikais!

Šiemet atostogų planai gali atrodyti kiek kitaip, nei mes esame įpratę, tačiau tikimės, kad jie netrukus grįš į savo įprastas vėžes! Norėtumėte kuo greičiau pasiimti savo vaikus į nuostabias atostogas? Džiaugiamės galėdami suteikti Jums įkvėpimo, nes net jei šiuo metu skristi sudėtinga… ta akimirka, kai vėl laisvai galėsime keliauti, tikrai ateis. #letsmakeitflysoon.  Štai kaip…

5 populiariausi ir dažniausiai užduodami klausimai apie skrydžius su kūdikiu

Ar esate nėščia, o gal jau sėdite su mažyliu ant savo kelių ir svajojate apie nuostabias atostogas? Šiame tinklaraščio įraše raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie skraidymą su kūdikiu. Geras pasiruošimas yra pusė darbo. Taigi, išnaudokite laisvas minutes ir sužinokite, kokios yra galimybės, ir tai, kaip laisvai galite keliauti su savo kūdikiu. #letsmakeitflysoon.  Kaip skristi su…

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai