Kelioniumanija.lt

Tenerifė – tai didžiausia Kanarų salyno, esančio Atlanto vandenyne, sala. Jos plotas – 2034 kv. km. Salos sostinė – Santa Kruso miestas. Ispanijai priklausanti sala nuo Afrikos žemyno krantų nutolusi apie 100 km.

Tenerifės saloje yra trečias pagal dydį pasaulyje Teidės ugnikalnis, kurio aukštis – 3718 m. Kartu tai ir aukščiausia Ispanijos viršukalnė.

Tenerifės sala neretai vadinama „Amžinuoju pavasariu“. Čia poilsiautojai lankosi ištisus metus, mat beveik visas 365 metų dienas saloje šviečia saulė.

Sala daugiausia pritaikyta paplūdimio poilsiautojams ir kone visas pakrantes yra „nutūpę“ viešbučiai. Tačiau ir aktyvaus poilsio bei gamtos mėgėjams čia turėtų patikti. Susipažinti su sala galima išsinuomojus automobilį. Dauguma kelių, nors ir labai vingiuoti, tačiau išties geros kokybės. Verta aplankyti autentiškus ispaniškus miestukus – La Guancha, Los Gigantes, La Oratava ir kt.

Puerto de la Cruz mieste galima apsilankyti Loro zoologijos sode, kuriame įrengtas akvariumas, delfinariumas, taip pat galima apžiūrėti įvairius kitus gyvūnus.