Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Transportas Lisabonoje. Mieste patogu keliauti autobusais, kurie važinėja po visą miestą. Taip pat Lisabonoje yra metro tinklas, važinėja tramvajai, traukiniai. Važiuoti taksi nėra labai brangu.

Traukiniai. Šalyje važiuoja greitasis traukinys, kurio maršrutas yra Lisabona-Koimbra-Portas. Galima nusipirkti bilietą, kuris galioja 4, 14 arba 21 dieną. Patartina bilietus užsisakyti iš anksto. Lisabonoje yra 5 pagrindinės traukinių stotys.

Autobusai. Kai kuriais maršrutais vykti autobusu yra greičiau nei traukiniu.

Automobiliai. Portugalijoje avaringumas yra vienas didžiausių Europoje. Miestuose ir jų pakraščiuose yra nuolatinės spūstys. Nuomuojantis automobilį patartina atidžiai patikrinti draudimą bei pačio automobilio būklę. Kai kurie greitkeliai ir tiltai yra mokami.

Klimatas. Portugalijos klimatas yra Viduržemio pajūrio subtropinis. Dauguma kritulių iškrenta šaltuoju metu. Pietuose žiemos būna švelnios ir vasaros gali būti labai karštos. O šiaurėje žiemos gali būti labai šaltos.

Vaistinės. Vaistinės dirba visomis dienomis, išskyrus šeštadieniais 9-13 ir 15-19 val. Jose galima nusipirkti vaistų, kurių kitose šalyse įsigyti be recepto negalima.