Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Klimatas. Singapūro klimatas – tropinis. Praktiškai nėra išskiriami sezonai. Oro temperatūra svyruoja nuo 22°C iki 34°C. Vidutinė metinė temperatūra – apie 30ºC. Karščiausia būna birželį ir liepą, o vėsiausia – lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Vyrauja lietingi orai, beveik kiekvieną dieną lyja. Daugiausia kritulių iškrinta spalio-vasario mėnesiais, o sausiausia – liepą. Per metus vidutiniškai iškrinta 2400 mm kritulių. Vidutinis drėgnumas rytais siekia apie 90%, o po pietų – 60%.

Transportas. Viešasis transportas Singapūre – puikiai išvystytas, veikia elektroninė bilietų sistema, apimanti ir metro, ir autobusų transportą. Į gretimas salas galima nukakti keltais ar privačiais laivais. Singapūro Čiangio tarptautinis oro uostas – svarbus tranzitinis centras.

Virtuvė. Singapūre etninė, kultūrinė ir religinė įvairovė įtakojo ir nacionalinės virtuvės formavimąsi. Singapūro kulinarijoje juntama malajų, kinų, indų, indoneziečių bei Vakarų virtuvių įtaka. Singapūro virtuvė dažnai tapatinama su įvairiaspalve Malaizijos Penango srities virtuve ir turi daugybę jai būdingų bruožų.