Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Oro uostai. Svarbiausi oro uostai yra Berlyno, Frankfurto prie Maino, Miuncheno ir Diuseldorfo.

Automobiliai. Tai yra greičiausia ir patogiausia keliavimo priemonė šalyje. Vokietijoje yra puikūs nemokami greitkeliai. Dėl kelyje atsiradusios kliūties ar grūsties smarkiai stabdant, reikia įjungti avarinius žibintus. Taip paskui važiuojantys yra perspėjami apie pavojų. Gyvenvietėse greitis yra 50 km/h, už gyvenvietės ribų – 100 km/h, greitkeliuose apribojimų nėra.

Traukiniai. Keliauti traukiniu yra patogu, patikima, bet gana brangu. Šalyje važinėja supergreitieji traukiniai, kurie yra baltos spalvos.

Autobusai. Autobusų stotys miestuose dažnai būna netoli geležinkelio stočių. Jai važiuoti yra ne pigiau nei traukiniu.

Transportas Berlyne. Greičiausia miesto susisiekimo priemonė yra antžeminiai ir požeminiai metro bei traukiniai. Autobusai taip pat važinėja pagal tvarkaraščius, bet jais važiuoti užtrunka ilgiau, nes piko metu mieste būna didelės spūstys. Rytinėje miesto dalyje yra tramvajus.

Transportas Miunchene. Mieste yra įrengtas antžeminis ir požeminis traukinių tinklas bei metro. Taip pat galima rinktis autobusus arba tramvajus. Centre yra didelė pėsčiųjų zona.

Vaistinės. Jos yra pažymėtos A raide. Dirba 8-18 val., mažuose miesteliuose iki 13-15 val. Budinčios vaistinės būna didesniuose miestuose. Budinčių vaistinių sąrašas būna pakabintas vitrinose.

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje.

Botschaft der Republik Litauen

Charitéstr. 9

10117 Berlin, GERMANY

Tel.+49 30 890 681 0

Faks.+49 30 890 681 15

E-paštas: info@botschaft-litauen.de